کد خبر: ۱۰۴۸۲۲
زمان انتشار: ۲۲:۳۲     ۱۵ دی ۱۳۹۱
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: فتنه‌گر اصلی آمریکا،‌ انگلیس و استکبار است و موسوی و کروبی فتنه‌گر نیستند.
به گزارش 598 به نقل از ایسنا، حبیب‌الله عسگراولادی شب گذشته (پنجشنبه) در مراسم دهه آخر صفر در محل مدرسه شهدای موتلفه، ‌در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که "چرا در اظهارنظر قبلی خود، موسوی و کروبی را فتنه‌گر نداسته‌اید؟"، اظهار کرد: موسوی و کروبی فتنه‌گر نیستند بلکه فتنه‌گر اصلی آمریکا،‌ انگلیس و استکبار است.
 
وی افزود: فتنه‌گران در وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88، اطراف موسوی و کروبی را گرفتند و این دو باید از این فتنه‌گران اعلام برائت کنند.
 
عسگراولادی در ادامه، درباره ائتلاف 1+2 اظهار کرد: من با ولایتی در مورد ائتلاف 1+2 صحبت کرده‌ام و به وی گفته‌ام نفس این ائتلاف خوب است اما باید افراد حضور یافته در این ائتلاف حداقل به 17 یا 18 نفر برسد.
 
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین در پاسخ به این پرسش که "آیا حزب موتلفه کاندیدای مستقل برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی می‌کند؟" پاسخ داد: موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری آینده کاندیدای مستقل معرفی نمی‌کند و قصد دارد با اصولگرایان ائتلاف کند.
 
وی در پایان اظهار کرد: کمیته‌ای برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری از سوی موتلفه تشکیل می‌شود که نتایج آن کمیته در اسفندماه اعلام می‌شود.

مواضع اخیر آقای عسگراولادی موضع موتلفه نیست

اما امروز حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به این سوال که آیا مواضع اخیر آقای حبیب‌الله عسگراولادی مبنی بر "فتنه‌گر نبودن آقایان موسوی و کروبی" موضع حزب موتلفه اسلامی هم هست یا خیر؟ گفت: این مواضع به هیچ وجه موضع حزب موتلفه نیست، بلکه بنده معتقدم موسوی و کروبی مباشران فتنه بودند و کسی که مباشر فتنه است، خودش هم فتنه‌گر است.
 
وی افزود: بنده در تعجبم از آقای عسگراولادی که چرا سخنانی می‌گویند که "تطهیر فتنه‌گران" از آن برداشت شود.
 
این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: رأس فتنه، شیطان بزرگ، آمریکاست اما موسوی و کروبی هم فتنه‌گر هستند.
 
حجت‌الاسلام شجونی خاطرنشان کرد: بنده در چندین شهر سخنرانی داشتم و معمولاً در این سخنرانی‌هایم، شرکت‌کنندگان از مواضع اخیر آقای عسگراولادی گلایه می‌کردند و همین سوال را می‌پرسیدند که آیا این مواضع، موضع موتلفه است که بنده به آنها هم تاکید می‌کردم که اعضای موتلفه چنین موضعی ندارند.
 
وی در پایان گفت: تطهیر فتنه‌گران و انداختن همه تقصیرها به گردن خارج مثل این است که بگوئیم در دفاع مقدس 8 ساله هم صدام هیچ تقصیری نداشت بلکه مقصر فقط آمریکا و انگلیس و غرب بودند که وی را تحریک به جنگ علیه ایران کردند و پول و تجهیزات در اختیارش گذاشتند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۸ - ۱۶ دی ۱۳۹۱
۰
۵
نکنه ایشون هم به نظر شمافتنه گره ؟
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها