نعل وارونه بی بی سی فارسی برای توجیه حضور پرشور مردم در انتخابات:
بی بی سی فارسی در یاداشتی به قلم مفسر این شبکه تلاش نموده است که حضور حماسی مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری را نه تایید نظام جمهوری اسلامی بلکه صدای اعتراض به حکومت ایران بیان نماید. شبکه سلطنتی انگلستان که تا چند روز پیش مشوق تحریم انتخابات بود امروز پس از روشن شدن بخشی از واقعیت های ایران قصد دارد با زدن نعل وارونه حضور پرشور مردم در 24 دا را توجیح نماید.
رصد انتخاباتی ریاست جمهوری
انجمن منحرف حجتیه عناصر و عوامل خود را برای فعالیت در تبلیغات نامزدهای انتخابات به‌ کار گرفته تا بتواند به دولت آینده ورود پیدا کند. شنیده ها حاکی از این است که انجمن منحرف حجتیه رایزنی های خود را این بار از کانال اتاق بازرگانی و عنصر خود به نام «م.ن» جهت نفوذ در دولت آینده پیگیری می نماید.
نقد و بررسی عرفان حلقه در گفتگوی 598 با مدیر موسسه بهداشت معنوی:
دیکتاتوری نظری در فعالان عرفان حلقه موج می زند / عرفان حلقه یک بیماری معنویی است که باید درمان شود
با توجه به مبانی و مباحث علم بهداشت و سلامت معنوی بنده عرفان حلقه را یک بیماری می دانم، البته هنوز علل پیدایش و درمان آن به طور قطعی روشن نشده است برای همین آن را «سندرم حلقه» نامیده ام. نشانه های بالینی آن مشخص است. پایه گذار این جریان هم بنابر تحقیقات انجام شده و مبانی علم بهداشت معنوی، یک بیمار معنوی است که باید درمان شود، پس از آن جرایمش مورد بررسی قرار بگیرد. متأسفانه این بیماری مسری است و افرادی که ضعف های خاص معنوی داشته باشند در معرض ابتلا هستند.
بي بي سي: راي ندهيد و به خيابان‌ها بريزيد
پس ازاعلام نتايج كساني كه صلاحيت آنها براي رياست جمهوري احراز شده ‌است، بي بي سي فارسي به شدت با اين موضوع مخالفت كرد و از مردم خواست كه راي نداده و به خيابان‌ها بريزند!
بولت

از عملیات تروریستی تا فراخوان قاشق و قابلمه + سند

جمشید شارمهد از همکاران این گروهک، جهت عقب نماندن از قافله تبلیغاتی علیه انتخابات، برای ایجاد اغتشاش (!) در صفحه فیس بوک خود اقدام به انتشار فراخوانی جهت ایجاد سروصدا با سوت ، بوق و قاشق و قابلمه نموده است !!
بولت

برنامه ویژه جاسوسی در انتخابات توسط BBC+سند

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان بازوی جنگ روانی سازمان جاسوسی انگلیس یک هفته مانده به انتخابات بخش ویژه‌ جاسوسی در انتخابات را در صفحه نخست خود قرار داده است. که به خوبی خبر از برنامه‌ ویژه آنان برای انتخابات می‌دهد.
حمایت رسانه های بیگانه از هاشمی رفسنجانی
بولت

انحراف ، انحراف است +فیلم

یکی از بامزه‌ترین اتفاقاتی که در چند روز پس از ثبت‌نام نامزدهای انتخابات 92 ریاست‌جمهوری ایران رخ داده آرایش روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های غربی در حمایت از یک کاندیدای مشخص است! تصور این فانتزی که روزی فردی شهیر به «استوانه انقلاب» در انتخابات برای «ادای تکلیف» حاضر شود و رسانه‌های رابرت مرداک جملگی وی را ناجی سیاست خارجی و اقتصاد ایران بنامند خود از عمق فاجعه رخ داده پرده برمی‌دارد.
تکرار دروغ در رسانه انگلیسی بی بی سی فارسی:
بولت

باز هم دروغ دامن بی بی سی را گرفت + سند

بی بی سی فارسی در تیتر یک صفحه ایران نوشت :دو تن از فرزندان مقام های بلندپایه سابق جمهوری اسلامی ایران یکی به صورت مقاله و دیگری در یک نامه سرگشاده، با مقایسه رفتار نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی با ساواک، به طور تلویحی اقدامات دستگاه امنیتی حکومت شاه در برابر اقدامات فعلی را منصفانه تر دانسته اند،اقدام غیر حرفه ای بی بی سی که چندی است وارد فاز دروغ پراکنی شده است
بازی جدید جریان فتنه در قم:
بولت

وقتی که مجمع غیرقانونی محققین حوزه علمیه قم از نظام طلبکار می شوند + اسناد

رسانه‌های ضد انقلاب و بيگانه فارسي زبان هفته گذشته هم و غم جدي خود را معطوف بر اخبار ثبت نام نامزدها در انتخابات كردند، هر چند تمام نگاهشان به ستاد انتخابات وزارت كشور نبود، نگاه اصلي آنان متوجه هاشمی رفسنجانی است به هر دری زدند تا هاشمی را به صحنه رقابت بكشانند، اشك ريزان برای هاشمی و مظلوميتش‌! شاه بيت اين تلاش‌ها بود.
فتنه تکرار شدنی نیست
بولت

هاشمی منجی، مجری یا موج‌سوار؟

با فرا رسیدن انتخابات و بازشدن فضای سیاسی، افراد بدون واهمه منویات درونی خود را آشکار می‌سازند و به همین علت بهترین زمان برای کشف اهداف جریانات گوناگون محسوب می‌شود. در همین راستا یکی از موضوعاتی که ابعاد مختلفی پیدا نموده و باید موشکافانه بررسی شود، حضور هاشمی و حمایت‌های صورت‌گرفته از وی است. آنچه مسلم است، ملت ایران با بصیرت مثال‌زدنی خود اجازه استفاده از هاشمی و تکرار فتنه 88 را نخواهند داد.
ناراحتي BBC از عدم تنش سياسي در كشور پيش از انتخابات
بي بي سي فارسي كه بنگاه خبرپراكني دولت بريتانيا محسوب مي‌شود شب گذشته در بخش‌هاي مختلف با بيان خبرهايي در راستا تشویش اذهان عمومی و بر هم زدن فضای انتخابات بار دیگر سیاست رسانه ای خود را در خصوص انتخابات اتی ایران به نمایش گذاشت. از سوي ديگر شبكه بي بي سي که از تلاش كانديداي رياست جمهوري برای هم افزايي و هم فکری در ورود به این عرصه ناراحت بوده در بخش های مختلفی از برنامه های خود سعی در القای عدم استقبال مردم از کاندیداهای موجود نمود.
جدیدترین اخبار پربازدید ها