کد خبر: ۱۰۵۳۳۰
زمان انتشار: ۰۰:۰۱     ۱۸ دی ۱۳۹۱
صراط ؛ سید محمد خاتمی در ادامه اظهار نظرها و تحرکات اخیر انتخاباتیش، این بار با اعضای تحریریه یکی از سایت های فیلتر شده دیدار کرد و ضمن شنیدن نظرات اعضای این رسانه حامی فتنه 88 از خط سیاسی که آنها دنبال می کنند تقدیر و تشکر کرد.
در ابتدای این دیدار گویا نماز جماعتی به امامت سید اصلاحات برگزار گردیده و بعد از آن یکی از اعضای هیئت تحریریه این سایت نزدیک به خاندان هاشمی مطالبی را در شان و منقبت خاتمی ایراد کرد و در تشریح وضعیت فعلی رئیس دولت اصلاحات گفت:" جنابعالی را که یکی از سرمایه های داخلی و بین المللی ایران محسوب می شوید، از مصادیق مظلومانی می دانیم که بخصوص در سالهای اخیر با ناجوانمردی مورد هتک و تخریب قرار گرفته اید."به گزارش سرویس سیاسی صراط، وی در ادامه اظهاراتش که گویا با هیجان خاصی ابراز می شده شدیدترین توهین ها را به رئیس جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ابراز می کند و خطاب به خاتمی می گوید: "آن فرد هتاک از تریبون مجلس شورای اسلامی برای شما حکم اعدام یا اخراج از کشور صادر می کند، اما باصراحت اعلام می کنیم سید محمد خاتمی را صد بار اصولگرا تر از کسانی می دانیم که در راس قوه مجریه قرار گرفته اند یا کسانی که به اسم اصولگرایان در حال دریدن یکدیگر برای تصاحب قدرت هستند."
این عضو سایت فیلترشده "ب"بعد از آنکه مجموعه ای از تهمت ها را به شخصیت های سیاسی کشور وارد کرد و بدون آنکه به رفتارهای غیردموکراتیک اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 اشاره کند، بر لزوم حضور محمد خاتمی در انتخابات تاکید کرد و گفت: "اگر نظام برای حل مشکلات و تهدیدات بین المللی احساس نیاز به حضور اصلاح طلبان کند، مطمئنا از شما دعوت خواهد کرد."
بعد از این اظهارات، رئیس دولت اصلاحات در ابتدای صحبت هایش خطاب به اعضای این سایت حامی فتنه 88 گفت: "به شما خسته نباشید می گویم که با همت فراوان و با اعتقاد و ایمان قوی در این مدت توانسته اید با یک مشی واقعا مسئولانه و متعهدانه نسبت به انقلاب و مسائل جامعه و سرنوشت کشور کار را ادامه بدهید."
خاتمی سپس ضمن تصدیق فعالیت های غیرقانونی رسانه های اینچنینی گفت: "من به همه شما دست مریزاد می گویم و واقعا هم تشکرمی کنم از مقاومتی که کردید؛ نه از چارچوب ها و اصولتان منحرف شدید و نه حاضر به تسلیم به یک فضایی که آن فضا به زیان همه است، بودید و هزینه اش را هم پرداختید. این درس عبرت هم هست که هر چه فشار روی شما بیشتر می شود، تمایل به این طرف بیشتر می شود و این مساله مهمی است."
رئیس بنیاد باران با تکرار اتهاماتی که بارها از سوی شبکه های صهیونیستی و آمریکایی به انقلاب اسلامی وارد شده گفت: "زندان رفتن برای کسی که جرم و گناهی کرده، لکه تنگ و عاری است. آیا امروز در بخش های قابل توجهی از جامعه زندان رفتن عار است یا حتی می تواند افتخار تلقی شود؟! اینها نشانه ها و علامت های خوبی نیست و حکومت باید در کار خود تجدید نظر کند، اگر می خواهد کار خود را ادامه دهد."خاتمی بعد از آنکه مجموعه ای از توهین ها را به حرکت انقلاب اسلامی وارد کرد، مدعی شد: "خواهران و برادران عزیز! ما از اول هم گفتیم دلبسته به اصل انقلاب و نظامیم و نمی خواهیم این نظام از بین برود."

البته رئیس دولت اصلاحات توضیحی نداد که اگر بدنبال حفظ نظام است، چرا در جریان فتنه صهیونیستی - آمریکایی سال 88 بدنبال اجرای پروژه کودتای مخملی در ایران و سقوط انقلاب اسلامی بودند؟!
سید اصلاحات در ادامه با معرفی خود بعنوان یک روشنفکر گفت: "ما روشنفکران چه کار کرده ایم تا پایه های جامعه را محکم کنیم تا آنچه می خواهد بدست بیاید بتواند پایدار شود و بسط یابد".
خاتمی در بخش پایانی صحبت هایش بر خلاف برخی همفکرانش که مدعی هستند نظام علاقمند به حضور اصلاح طلبان در صحنه است اظهار داشت: "آنچه ما باید بخواهیم، تغییر این وضعیت است. برای اینکه ما بتوانیم این فضا را تغییر دهیم، باید ارزیابی کنیم که آمدن یا نیامدن ما کدام مناسب تر است. البته آن طرف همه تلاش خود را می کند که نگذارد ما بیاییم."
گفتنی است دیدار اعضای هیئت تحریریه این رسانه فیلتر شده ی نزدیک به خاندان هاشمی در حالی با سید محمد خاتمی صورت گرفته که در جریان دستگیری فائزه و مهدی هاشمی این سایت دفاع جانانه ای را از این دو فرزند متهم هاشمی رفسنجانی کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱۴
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۴۶ - ۱۸ دی ۱۳۹۱
۳۸
۷۸
متن بسیار بی ادبانه و مضحکی بود
حیف وقتم تلف شد.
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۷ - ۱۸ دی ۱۳۹۱
۹۱
۵۲
میشه بگه سید چه توهینی به نظام کرده الکی نوشتی (توهین به حرکت انقلاب ) ولی نگفتی چه توهینی در ماه صفرو این همه افترا به سید خدا ؟
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۳ - ۱۸ دی ۱۳۹۱
۶۹
۳۲
سعی نکنید در خبر رسانی ایده های خود را القا کنید که این خلاف اصول اخلاقی خبرنگاری می باشد
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۴ - ۱۸ دی ۱۳۹۱
۷۴
۴
نویسنده ی این مقاله دچار توهم شده .مرد خدا اینی که شما نوشتیدمن توهینی ندیدم .درتعجبم که وقتی اصلاح طلبی نظام را تعریف میکند شما آنرا کج می بینید.ما دلبسته به نظامیم کجایش توهین است!؟
پاسخ
خدا بیامرز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۲ - ۱۸ دی ۱۳۹۱
۷۰
۴
ما که مردیم ازدست این متوهم های به اصطلاح اصولگرا خدا خودش خوب قضاوت بلده
پاسخ
اصولگرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۸ - ۱۸ دی ۱۳۹۱
۱۴
۵۶
تبریک به شما رسانه باهوش .بگیداین سید روهم بگیرند ببرن یه جائی حبس خانگی .خیال همه روراحت کنید
پاسخ
reza
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۶ - ۱۹ دی ۱۳۹۱
۲۶
۹
همیشه آدم های با ادب و با فرهنگ و تمدن خونه نشینن، این مشکل ماست که با بی ادبا اخت شدیم،
پاسخ
یونس
UNITED STATES
۲۳:۱۲ - ۲۱ دی ۱۳۹۱
ما کشته مرده ادب این جماعت خونه نشینیم!
خوبه مرجع تقلیدتون که شرط مرجعیتش عدالته و عدالتش در انجام ندادن گناه عمدی است به رییس جمهور مملکت گفت:...
یونس
UNITED STATES
۲۳:۱۳ - ۲۱ دی ۱۳۹۱
۱
۰
سیدجون دوتا سوال داشتم
1-ازکجا معلوم انتخابات بشه و شما هم راه بدن و باز رای نیارید و باز نگید رای ما رو دزدیدن و...؟
2-اگه ... و جمهوری ایرانی شعار براندازی نبود شعار براندازی چیه؟
پاسخ
کورش
UNITED STATES
۱۳:۵۳ - ۲۲ دی ۱۳۹۱
۰
۱
یکی از بهترین دورانهایی که مردم روی ارامش و ازادی رو دیدن دوران اقای خاتمی بود درود بر خاتمی
پاسخ
احمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۲ - ۲۲ دی ۱۳۹۱
۰
۰
برداشت توهین آمیزی از متن نمی شد قضاوت را به مردم بسپارید
پاسخ
صفدر اسلامی فر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۸ - ۲۲ دی ۱۳۹۱
۱
۰
با سلام
خدمت دوستان عرض کنم احترام به سید دارم ولی در زمان صدارت همین سید من شهردار رزوه بودم کار گزاران بزرگوار سید در استانداری اصفهان برای تحمیل یک نیروی وابسته به خودشان در شهرداری و عدم پذیرش فرد مذکور از طرف بنده ، اتهاماتی به اینجانب وارد و موجبات انفصال بنده را فراهم کردند حالا دیگه زیاد براش دلسوزی نکنید بنده فقط و فقط درخواستهای مردمی داشتم که اینگونه مورد عاق آنان قرار گرفتم
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۵۵ - ۲۲ دی ۱۳۹۱
۰
۱
چرا هرچیز و کسی که موافق ایده های شما نیست را مخالف نظام می دانید خاتمی یکی ار رئیس جمهوران موفق ایران بود -اینقدر توهین و فحش نثارش می کنند و لی به کسی توهین نمی کند واین دستور اسلام می باشد درود بر خاتمی بزرگ
پاسخ
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۳ - ۲۳ دی ۱۳۹۱
۰
۰
واقعا متاسفم برای ی عده ک به خودشون جرات میدن به خاتمی هتاکی کنن و اونو ضد انقلاب بدوننن.
اگه گوشه ای از مدنیت اسلام تو ایران باقی مونده باشه،مرهون 8سال سازمدگی ایشون بوده.هرچند دستای پشت پرده ی زیادی مانعشون بود.
افتخار میکنم زمانی رئیس جمهورم اقای خاتمی بودند.
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها