کد خبر: ۱۰۵۷۶۹
زمان انتشار: ۲۳:۴۷     ۱۹ دی ۱۳۹۱
کمیته انضباطی سه باشگاه لیگ برتری پرسپولیس، سایپا و تراکتورسازی را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم پارسه تهران و آهن بافق یزد از سری رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور مورخ 8/10/91 برگزار شد و از سوی پرویز حمیدی مربی تیم پارسه تهران تخلفاتی صورت گرفت و منجر به اخراج وی از محوطه فنی شد. بر همین اساس وی به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات محروم و به پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل تخلف مشیری یکی از عوامل تیم پارسه که کارت بازی برای وی صادر نشده و ایشان از روی سکو مرتبا در امر داوری دخالت می‌کرد، کمیته انضباطی مشیری را به عنوان تماشاگر محسوب کرده و بر همین اساس باشگاه پارسه تهران را به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

جریمه نقدی برای شهرداری یاسوج

دیدار دو تیم شهرداری یاسوج و ذوب آهن اصفهان از سری رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور بیست و نهم آذر برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم شهرداری یاسوج تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه شهرداری یاسوج به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا البرز

دیدار دو تیم سایپا البرز و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های لیگ برتر در کرج برگزار شد و به دلیل تاخیر 9 دقیقه ای هر دو تیم، کمیته انضباطی هر دو تیم را جداگانه به پرداخت 27 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.به دلیل تخلف تماشاگران تیم تراکتورسازی، این باشگاه به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم صنعت نفت آبادان

به دلیل عدم رعایت مفاد 23 آئین نامه انضباطی از سوی کاسمیرو-سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، وی از سوی کمیته انضباطی به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی و عذرخواهی رسمی از فدراسیون در رسانه‌ها محکوم شد.

جریمه 30 میلیونی برای پرسپولیس

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار مقابل نفت آبادان به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها