کد خبر: ۱۰۶۵۰۳
زمان انتشار: ۱۲:۳۲     ۲۴ دی ۱۳۹۱
219 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای تبعیت و التزام خود را از بیانات اخیر رهبری در 19 دی در جمع مردم قم اعلام کردند.

به گزارش 598 به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نمایندگان در این بیانیه اعلام کردند ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به همه‌ی آنهایی که خواسته یا ناخواسته در شیپور انتخابات می‌دمند یادآور می‌شویم که در برابر این فتنه‌ها سکوت نکنند.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب هفته گذشته در سالروز یوم‌الله 9 دی در دیدار با مردم شریف قم برای بار دیگر با بیانات بصیرت‌افزای خویش راهگشای امت اسلامی در برابر فتنه‌های پیش رو شدند.

بیانات معظم‌له در تبیین کلید واژه‌ی فتنه‌ی جدید تحت عنوان انتخابات آزاد که توسط برخی شکست‌ خوردگان داخلی همسو با دشمنان خارجی طرح می‌شود و همچنین توجه دادن امت اسلامی به احتمال برخی شیطنت‌ها از جمله حاشیه سازی‌های سیاسی، اقتصادی و یا امنیتی در آستانه‌ی انتخابات سال بعد نشان داد که رهبری فرزانه انقلاب همچون ناظری هوشیار و تیزبین مراقب حقوق ملت در برابر جهالت برخی عناصر داخلی و توطئه‌های دشمن است.

ملت ایران که در مقابله با فتنه 88 با عمل به توصیه‌ی امام امت از ولی امر خود پیروی نموده و با حضور میلیونی در یوم‌الله 9 دی تومار فتنه‌ای که با رمز تقلب کلید خورده بود درهم پیچید، این بار نیز در برابر فتنه انتخابات آ‌زاد با هر فتنه‌ی احتمالی سیاسی، اقتصادی و یا امنیتی دیگر در میدان بصیرت حاضر خواهد بود و هرگز نایب امام خود را تنها نخواهد گذاشت.

ما نمایندگان مردم در خانه‌ی ملت به همه‌ی آنهایی که خواسته یا ناخواسته در شیپور انتخابات می‌دمند یاد آور می‌شویم که تمام انتخابات جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و به تدبیر ولی امر مسلمین و مردمی بودن مجری و ناظر انتخاباتی آزاد بوده و القای آزاد نبودن انتخابات در حقیقت همسویی و همنوایی با دشمنان ملت در رمز فتنه جدید است.

به این جهت به تمام چهره‌ها و بلند‌گوهای داخلی که از لزوم انتخابات آزاد دم می‌زنند هشدار می‌دهیم که از عاقبت دیگر فتنه گران عبرت بگیرند، که ملت شهید‌ داده‌ی ایران اسلامی با هیچ احدی عهد و اخوت نبسته و همچنین به تمام احزاب و گروهها و جریانات و شخصیت‌ها و خواص یاد آور می‌شویم که در برابر این فتنه‌ها سکوت نکنند و از هم اکنون با حضور بهنگام و محکوم کردن خط فتنه‌ی جدید اجازه‌ی تجدید حیات به فتنه‌گران ندهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها