کد خبر: ۱۰۷۱۲۷
زمان انتشار: ۱۳:۰۷     ۲۷ دی ۱۳۹۱
کریم انصاری فرد با موقعیت هایی که در بازی با صبا از دست داد ، دوباره زیر فشار انتقادات قرار گرفته است.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، حملات پرسپولیس در بازی با صبای قم نشان می داد که یک پیروزی دیگر در انتظار سرخپوشان است ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد و پرسپولیس با تساوی قم را ترک کرد. مهاجم پرسپولیس در مورد دیدار مقابل صبا و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد.

 

* چرا نتوانستید صبا را شکست بدهید؟

 

ما بازی خوبی انجام دادیم و فکر می کنم کاملا از صبا برتر بودیم. همه دیدند چطور بازی کردیم ولی متاسفانه بدشانسی آوردیم. از طرفی شرایط زمین مسابقه اصلا خوب نبود و این برای تیم ما که روی زمین بازی می کند چندان خوشایند نیست. اگر زمین هموار بود خیلی راحت تر می توانستیم بازی کنیم ولی با وجود این مشکل سراسر تهاجمی بازی کردیم و مستحق برد بودیم.

 

* درمورد صحنه ای که یک موقعیت صددرصد را از دست دادی صحبت می کنی؟

 

شما بروید دوباره فیلم این بازی را ببینید. اگر توپ روی پای من می آمد اصلا امکان نداشت که آن موقعیت را از دست بدهم ولی توپ به یکباره پرید و به پشت پای من خورد من اصلا انتظار نداشتم توپ به یکباره تغییر مسیر بدهد ولی متاسفانه این اتفاق افتاد.

 

 *فکر نمی کنی طلسم شده ای؟

 

من مقابل فجرسپاسی گل زدم و بعد از آن 2 بازی انجام دادیم که خیلی تلاش کردم ولی متاسفانه گل نزدم. با این حال باید بگویم که همیشه انگیزه دارم و مطمئن باشید در بازی های آینده دوباره گل می زنم تا هواداران را خوشحال کنم.

 

 *قبول داری جایگاه دوازدهمی برای پرسپولیس خیلی بد است؟

 

مطمئن باشید از این شرایط خارج خواهیم شد. ما یک بازی عقب افتاده هم داریم که اگر 3 امتیاز را بگیریم وضعیت بهتر می شود. در ضمن شرایط تیم ما تغییر کرده و می توانیم در بازی های آینده امتیازهای زیاد کسب کنیم.

 

 *شرایط پرسپولیس را در جام حذفی چطور ارزیابی می کنی؟

 

به هر حال هواداران ما این فصل از پرسپولیس قهرمانی می خواهند. در لیگ برتر شرایط سختی داریم ولی در جام حذفی می توانیم قهرمان شویم. البته بازی ما با ذوب آهن در نیمه نهایی سخت و حساس است چون آنها پیشرفت کرده اند. با این حال ما تلاش می کنیم تا به فینال برویم و قهرمانی در جام حذفی یک هدیه ناقابل برای هواداران است که در این فصل خیلی ما را شرمنده کردند.

 

* در مورد بازی با استقلال چه صحبتی داری؟

 

هنوز بازی با داماش مانده و زود است در مورد دربی حرف بزنیم.

 

 *دوست داری پرسپولیس و استقلال در فینال جام حذفی با یکدیگر روبرو شوند؟

 

از حالا نباید به فینال فکر کرد.ما باید اول ذوب آهن را ببریم که تیم ضعیفی نیست و شرایط آنها نسبت به نیم فصل اول خیلی فرق کرده است.اگر به فینال رفتیم خوشحال می شویم با استقلال روبرو شویم تا همه یک فوتبال حساس و زیبا را ببینند.این فینال می تواند یک بازی هیجان انگیز باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها