کد خبر: ۱۰۷۴۲۵
زمان انتشار: ۰۲:۰۲     ۲۹ دی ۱۳۹۱
رئیس فدراسیون فوتبال‌ گفت: ‌فدارسیون فوتبال خطر کسر امتیاز از استقلال را به این باشگاه گزارش کرد‌ه بود تا‌ هر‌چه سریع‌تر باشگاه استقلال این مشکل را برطرف کند.

علی کفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد‌ در پاسخ به این سئوال که برای استاندارد‌سازی باشگاه‌های لیگ برتر تا‌کنون چه اقداماتی انجام داده‌اند، اظهار داشت: برنامه‌های لازم ‌برای حرفه‌ای شدن ‌طبق ضوابط و مقررات ‌ای‌اف‌سی به تمام باشگاه‌ها ابلاغ شده و باشگاه‌ها این اقدامات را انجام دادند و امسال توانسته‌ایم امتیازات خوبی را از سوی ای‌اف‌سی کسب کنیم.

وی قانونمند شدن ساختار باشگاه‌ها در کشور و تعلق گرفتن امتیاز به آنها را از دیگر برنامه‌های استاندارد‌سازی باشگاه‌های کشور دانست و گفت: باشگاه‌ها در حال مطالعه این طرح هستند و خوشبختانه این حرکت در حال حاضر در مجلس شروع شده ‌و جلساتی در این خصوص صورت گرفته که امیدواریم هر چه سریع‌تر بتوانیم ‌لوایح‌ و قوانین را در این زمینه تنظیم کنیم و به مجلس برسانیم تا دولت و مجلس این قانونمندی را انجام بدهند.

کفاشیان در خصوص تقویت تیم‌های پایه در کشور گفت: تقویت تیم‌های پایه در کشور همیشه جزو اولویت‌های اول فدارسیون فوتبال بوده و خواهد بود و کمیته جوانان ما در حال تشکیل ستادی به عنوان ستاد بحث‌های تیم های پایه  است که هماهنگی‌های لازم را با استان‌ها و باشگاه‌ها و اداره کل آموزش و پرورش و سایر نهاد‌ها داشته‌‍‌ایم که بتوانیم روی تیم‌های پایه در کشور سرمایه‌گذاری‌های خوبی را انجام دهیم.

وی در خصوص انتخاب مهدی ‌تاج به عنوان سرپرست لیگ برتر فوتبال کشور گفت: ‌مهدی تاج چهار سال در فدارسیون فوتبال زحمت کشیده و کار کردند که شایستگی‌ها‌ و توانمندی‌های فراوانی دارند امیدواریم که بتوانند به برگزاری هر چه بهتر لیگ برتر فوتبال ما کمک کند.

رئیس فدراسیون فوتبال ‌در خصوص اخطار ای‌اف‌سی به کسر شش امتیاز از باشگاه استقلال به دلیل بدهی گفت: فدارسیون فوتبال خطر کسر امتیاز از استقلال را به این باشگاه گزارش کرد‌ که هر‌چه سریع‌تر باشگاه استقلال این مشکل برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه سرمربی تیم ملی جوانان نیز در آینده‌ای نزدیک مشخص خواهد شد خاطر نشان کرد: سرمربی تیم ملی جوانان با توجه به مشکلات که وجود دارد ایرانی خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها