کد خبر: ۱۲۳۴۴۲
زمان انتشار: ۱۹:۲۶     ۱۸ فروردين ۱۳۹۲
رییس دفتر رییس‌جمهور با اعلام اینکه کارکنان دفتر رییس‌جمهور، به صورت شبانه روزی مشغول خدمت‌رسانی و یاری رساندن به رییس‌جمهور در مسیر خدمت‌رسانی به مردم هستند، گفت: دفتر رییس‌جمهور در این مسیر "نمی‌شود و نمی‌توانیم" نمی‌شناسد.

به گزارش 598 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،سید حسن موسوی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار نوروزی با معاونین و مدیران دفتر رییس جمهور ضمن تبریک سال نو و با تشکر صمیمانه از زحمات آنان گفت: همکاران بنده در دفتر رییس جمهور پرتلاش و بی ادعا بوده و به معنای واقعی سرباز گمنام و مخلص امام زمان(عج) هستند.

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه در سال 91 به دلیل تحریم‌ها و فشارهای خارجی و داخلی فشار زیادی به دولت وارد شد، اظهار داشت: بحران سال 91 با همه سختی‌هایش، تحت رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب و تلاش های شبانه روزی و گسترده رییس محترم جمهور با موفقیت پشت سر گذاشته شد.

سید حسن موسوی تاکید کرد: سال 92 برای پیشرفت آرمان های انقلاب اسلامی نقطه عطفی خواهد بود و آینده بسیار روشنی در پیش است.

رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به ابعاد شخصیتی و روحیه پرتلاش و انقلابی احمدی نژاد اظهار داشت: دکتر احمدی نژاد به لحاظ معنوی، ولایتمداری و مدیریت اجرایی یک شخصیت استثنایی است که بدون تردید در آینده ابعاد شخصیتی ایشان بیشتر شناخته خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت حفظ آمادگی و هوشیاری در برابر توطئه های پیچیده دشمنان و بدخواهان ملت بزرگ ایران خاطرنشان کرد: استکبار و استعمار برای لحظه به لحظه ملت ایران و ایجاد مانع در برابر پیشرفت کشورمان نقشه کشیده و طراحی‌ کرده اند و لایه به لایه به پیش می روند، بنابراین ضرورت دارد که همواره برای شرایط مختلف برنامه ریزی و آمادگی داشته باشیم تا نقشه های دشمنان را خنثی کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها