کد خبر: ۱۲۳۸۵۷
زمان انتشار: ۱۱:۵۹     ۲۰ فروردين ۱۳۹۲
منچسترسيتي در داربي شهر منچستر موفق شد با نتيجه دو بر يک برابر شياطين سرخ به پيروزي برسد.
در حساس‌ترين بازي هفته‌ سي و يکم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس، منچسترسيتي در داربي شهر منچستر موفق شد با نتيجه‌ دو بر يک از سد شياطين سرخ بگذرد تا اختلاف امتيازي خود را با شاگردان فرگوسن هفت هفته‌ قبل از پايان اين رقابت‌ها به 12 امتياز کاهش دهد.

در اين ديدار که در ورزشگاه اولدترافورد برگزار شد، دو تيم از همان ابتدا نشان دادند که براي پيروزي به ميدان آمده اند با اين حال نتوانستند بازي زيبا و چشم نوازي را ارائه دهند. عملکرد خوب مدافعان دو تيم باعث شد تا مهاجمان و خط هافبک نتوانند صحنه خطرناکي را بر روي دروازه‌ها ايجاد کنند. شايد بتوان گفت تنها فرصت جدي اين ديدار قرار گرفتن رافائل، مدافع کناري منچستر يونايتد در موقعيت گلزني در دقايق پاياني بود که او هم نتوانست از موقعيت خود استفاده کند تا دو تيم با همين نتيجه‌ به رختکن بروند.

با شروع نيمه دوم با وجود اين که دو تيم در خط هافبک و خط حمله احساس ضعف مي‌کردند، بازيکن جديدي را به ميدان نفرستادند. منچستر سيتي عطش بيشتري براي گشودن دروازه‌ منچستر يونايتد داشت. اين تيم سرانجام موفق شد در دقيقه 51 گل نخست خود را توسط جيمز ميلنر روي اشتباه رايان گيگز، مهاجم کار کشته شياطين سرخ به ثمر رساند تا اولدترافورد غرق در سکوت شود.

اين گل باعث شد تا شاگردان فرگوسن سراپا حمله شوند. آنها دوست نداشتند همچون فصل گذشته برابر هواداران خود طعم شکست را آن هم برابر رقيب سنتي‌شان بچشند. انتظار شياطين سرخ براي زدن گل تساوي به طول نيانجاميد. تنها هشت دقيقه بعد ويسنته کمپاني کاپيتان منچستر سيتي به اشتباه دروازه‌ خودي را روي ارسال فان پرسي و ضربه سر فيل جونز باز کرد تا بازي به تساوي کشيده شود.

مانچيني در دقيقه 71 دست به تغييري طلايي زد و سرخيو آگرو، مهاجم آرژانتيني خود را به جاي سمير نصري به بازي فرستاد. اين مهاجم آرژانتيني تنها هفت دقيقه بعد از ورود خود به بازي موفق شد با حرکاتي انفرادي و زيبا گل سه امتيازي و حساس تيمش را به ثمر رساند تا شاگردان مانچيني بار ديگر در اولدترافورد طعم شيرين پيروزي را بچشند.

منچستر يونايتد پس از دريافت اين گل به بازي هجومي و احساسي روي آورد، اما حملات اين تيم با عملکرد خوب مدافعان سيتي خنثي شد و اين تيم نتوانست گل تساوي را به ثمر رساند.

در جدول رده‌بندي منچستر يونايتد با 77 امتياز همچنان يکه تاز است. منچسترسيتي با 65 امتياز و چلسي با 58 امتياز به ترتيب رده‌هاي دوم و سوم جاي دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها