کد خبر: ۱۲۳۹۷۵
زمان انتشار: ۱۴:۰۸     ۲۰ فروردين ۱۳۹۲
بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان در اولین برنامه نود در سال جدید، میهمان بخش گفت و گوی ویژه عادل فردوسی پور بود
به گزارش 598 به نقل از شبکه ایران/ شروع گفت و گوی ویژه عادل فردوسی پور با رضا ناصحی با خنده های بدون وقفه مجری برنامه نود آغاز شد. پس از سلام و علیک اولیه با این بازیکن، طبق روال شناسنامه فوتبالی رضا ناصحی پخش شد. تاریخ تولد، تیم هایی که تاکنون این بازیکن در آن عضویت داشته و البته عکسی قدیمی از او!

دوربین به استودیو برگشت و خنده های فردوسی پور قطع نمی شد. رضا ناصحی با فردوسی پور صحبت می کرد و عادل به این بازیکن یادآوری کرد که روی آنتن هستند.

مابقی ماجرا را رضا ناصحی در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران توضیح می دهد: خب من به تازگی مو کاشته ام و عکس قدیمی من باعث شد عادل به یکباره چهره ای متفاوت ببیند. فکر می کنم خودش هم شوکه شد و البته من به او گفتم چرا این عکس را گذاشته اید؟

بازیکن چپ پای آلومینیوم هرمزگان صحبت هایش را اینگونه ادامه می دهد: این اتفاقات باعث خنده فردوسی پور شد و در طول برنامه بارها خواست که دلیل خنده هایش را بگوید. البته من نگذاشتم که بگوید من مو کاشته ام و از او ممنونم که نگفت. گرچه مساله خاصی نیست اما با دیدن آن عکس قدیمی خودم هم حسابی تعجب کردم. دلیل خنده های فردوسی پور همین بود و چون من می خواستم که نگوید، به نظر خنده هایش ادامه دارتر هم شد.

وی افزود: تا دوربین به استودیو برگشت خواستم بحث را عوض کنم. به هر حال از فردوسی پور تشکر می کنم که نگفت.

ناصحی در پایان اظهارداشت: این برای اولین بار بود که به برنامه نود دعوت می شدم. سال های گذشته به خصوص در ابومسلم هم خوب گل می زدم و هم خوب پاس گل می دادم اما قرعه به نامم افتاد که امسال در این برنامه باشم. فکر می کنم حقم بود که یکبار به این برنامه خوب و پربیننده دعوت شوم و برای این موضوع هم از فردوسی پور تشکر می کنم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها