کد خبر: ۱۲۳۹۷۶
زمان انتشار: ۱۴:۰۹     ۲۰ فروردين ۱۳۹۲
رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه اعتقاد دارم تیم ملی تکواندو به توانمندی و تجربه یوسف کرمی نیاز دارد، گفت: با تمام این تفاسیر به تصمیم یوسف کرمی احترام می گذاریم و برای او در هر عرصه‌ای که قصد خدمت دارد، آرزوی موفقیت می‌کنیم.
به گزارش 598 به نقل از شبکه ایران به نقل از فدراسیون تکواندو، سید محمد پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو با تاکید بر اینکه یوسف کرمی تکواندوکار بزرگی است و افتخاراتی که او برای ورزش ایران در عرصه رقابت‌های قاره‌ای، جهانی و المپیک به ارمغان آورده تحسین برانگیز است، تصریح کرد: همواره معتقدم تیم ملی تکواندو به توانمندی و تجربه کرمی نیاز دارد اما با این حال به تصمیم کرمی احترام می گذاریم و برای او در هر عرصه ای که قصد خدمت دارد، آرزوی موفقیت می کنیم.

رئیس فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: بی‌شک یوسف کرمی از سرمایه‌های تکواندو ایران است؛ تکواندوکاری که بارها در میادین بزرگ افتخار آفریده و پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در آورده و دل میلیون‌ها ایرانی را شاد کرده است و شخصا دوست داشتم او با حضور در مسابقات جهانی مکزیک و کسب پنجمین مدال صاحب رکوردی تازه در تکواندو جهان می‌شد.

وی در پایان بیان داشت: با این حال او در تاریخ تکواندوی ایران و جهان همیشه جاویدان خواهد بود و توانمندی فنی و افتخارات اوهیچگاه او فراموش نخواهد شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها