کد خبر: ۱۲۴۰۰۴
زمان انتشار: ۱۴:۵۰     ۲۰ فروردين ۱۳۹۲
پسر سرمربی پرتغالی رئال مادرید این تیم را در سفر به ترکیه برای برگزاری دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا همراهی می‌کند.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ بازیکنان رئال مادرید که برای کسب دهمین قهرمانی با یکدیگر متحد شده‌اند، دوشنبه شب ساعت 21:30 به وقت محلی به ترکیه رسیدند و مسافران در ترمینالی اختصاصی از هواپیما پیاده شدند تا با استقبال هواداران ترکیه‌ای روبرو نشوند.


صحبت از حضور 5 هزار هوادار گالاتاسرای در فرودگاه برای استقبال از رئال مادرید شده بود که باعث شد مقامات امنیتی فرودگاه هواپیما را به آرام‌ترین ترمینال هدایت کنند.


فلورنتیو پرز که معمولا با هواپیمای بازیکنان سفر نمی‌کند، کاروان رئال مادرید را هدایت می‌کرد. رئیس باشگاه 2 روز در استانبول خواهد بود و بسیاری از مدیران ورزشی باشگاه هم او را در این تجربه با تیم همراهی کردند.


اما حضور یک بازیکن نوجوان، پسر ژوزه مورینیو که با اتوبوس تیم سفر کرد و در این سفر در کنار پدرش نشست، جالب بود. وی که اغلب در جلسات تمرینی رئال حاضر می‌شود و پدرش را در سفرها همراهی می‌کند تا جاسوسی رقیب را بکند، روز گذشته تجربه کاملا جدیدی داشت و به عنوان یکی از بازیکنان رئال این تیم را برای یکی از رقابت‌های لیگ قهرمانان همراهی کرد. او بیست و دومین بازیکن رئال بود.


فهرست 21 نفره رئال ژابی آلونسو، راموس، کاکا و کاروالیو و همچنین ناچو را در خود نداشت. هر 4 دروازه‌بان رئال به نام‌های ایکر کاسیاس، آدان؛ دیگو لوپزو خسوس تیم را همراهی کردند. آگوستین هررین، نماینده ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نیز که محبوب بازیکنان است و برای تیم در بازی در اولدترافورد شانس داشت، بار دیگر به همراه تیم به ترکیه سفر کرد.


رسانه‌های ترکیه تصمیم گرفتند بر روی حضور مسعود اوزیل که اصلیتی ترک دارد اما برای تیم ملی آلمان بازی می‌کند، تمرکز کنند.


اقدامات امنیتی برای محافظت از کاروان رئال مادرید اغراق آمیز بود و بیش از 70 پلیس در ورزشگاه حاضر شدند؛ در حالی که سایر افراد حاضر در فرودگاه خبرنگاران و کارکنان فرودگاه بودند.


گفتنی است حضور پسر امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال در تمرینات این تیم و به خصوص سفر وی با کاروان تیم به عربستان در رسانه ها خبرساز شده بود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها