کد خبر: ۱۲۴۱۶۶
زمان انتشار: ۱۰:۰۲     ۲۱ فروردين ۱۳۹۲
شنیده شد که دوربین شبکه خبر از ورود به استادیوم آزادی منع شد. ایسنا نوشت؛ سیروس معدن‌دار، مدیر ورزش شبکه خبر درباره‌ علت ممنوعیت ورود خبرنگاران شبکه خبر به استادیوم آزادی در جریان بازی استقلال و الهلال، گفت: پیش از عید زمانی که روزنامه‌ها تعطیل شدند، شبکه خبر گزارش‌هایی پخش کرد که بخش حراست دوربین‌های شبکه خبر را گرفت و نگذاشت که گزارش گرفته شود.

 این بازی مربوط به بسکتبال تیم مهرام و تیم پتروشیمی بود که در جایگاه خبرنگاران، افراد متفرقه را نشانده بودند.او در ادامه گفت: زمانی که این گزارش‌ها را گرفتیم، آنها اعلام کردند که ما باید تشخیص بدهیم که این گزارش پخش شود، یا نه؛ درحالی که ما به‌اندازه‌ خودمان چارچوب‌ها را می‌شناسیم و حتی خیلی از خبرهای ورزشی را می‌شنویم اما کار نمی‌کنیم.

درحال حاضر نیز نامه‌نگاری کرده‌اند که دوربین‌های شبکه خبر را به استادیوم راه نمی‌دهیم. دیروز نیز که خبرنگاران از طرف شورای ورزشی تایید شده بودند و کارت‌های آنها صادر شده بود، در بدو ورود، مانع ورود خبرنگاران شبکه خبر شدند و کارت‌های آنها را پاره کردند. او در ادامه تاکید کرد: آقای وزیر باید به این مساله ورود کند و کاری انجام دهد که این اتفاق نیفتد؛ متاسفانه کارهایی انجام می‌دهند که در شأن وزارت ورزش نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها