کد خبر: ۱۲۴۲۶۱
زمان انتشار: ۱۱:۴۰     ۲۱ فروردين ۱۳۹۲
در تمرین امروز پرسپولیس 4 بازیکن مصدوم این تیم به تمرینات اختصاصی پرداختند.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه خیریه عمل دنبال شد. در این تمرین ابتدا بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به سانتر از جناحین و ضربه به گل پرداختند. در این تمرین گل‌زنی مهاجمانی مثل کریم انصاری‌فرد و غلامرضا رضایی و همچنین محمد نوری باعث شد تا بارها این بازیکنان مورد تشویق قرار بگیرند.

 

*در تمرین امروز مصدومان امروز به 4 نفر رسیدند. قاضی، کریمی، حقیقی و معدنچی که پس از چند روز غیبت در تمرین امروز حاضر داشت اختصاصی به تمرین پرداختند. این بازیکنان زیر نظر چیذری بدنساز پرسپولیس تمرین کردند.

 

*پسر هادی نوروزی سوژه اصلی تمرین امروز بود. پا به توپ شدن این بچه دو ساله در تمرین امروز با لباس آث میلان در نوع خود جالب بود.

 

*پرسپولیسی‌ها در تمرین امروز پیگیر پاداش‌های خود بودند.

 

*40 هوادار تمرین امروز را از نزدیک تماشا کردند.

 

*دو گل بزرگ امروز به ورزشگاه خیریه عمل آمده بود. پرسپولیسی‌ها با اعلام سرپرست پرسپولیس و مدیر رسانه‌ای این تیم قصد داشتند تا مهدوی‌کیا را امروز در تمرین غافلگیر کنند اما مهدوی‌کیا به دلیل مراسم امروز از حضور در تمرینات قرمزپوشان عذرخواهی کرد و نیامد.

 

*یک شرکت محصولات خود را برای ارائه به بازیکنان به تمرین امروز آورد.

 

*اما نکته عجیب در تمرین امروز مانند دو سه روز گذشته حضور افراد ناشناس و کت و ‌شلواری در کنار زمین بود. این افراد که کم‌کم تعداد آنها به 10 نفر هم می‌رسد معلوم نیست در تمرین پرسپولیس چه کاری انجام می‌دهند.

 

*کادر پزشکی پرسپولیس گزارشی از آخرین وضعیت علی کریمی به کادر فنی داد.

 

*کادر فنی پرسپولیس امروز یکدست قرمز پوشیده بودند.

 

*اما نکته جالب تمرین امروز انتقاد علی کریمی از کادر فنی پرسپولیس و مجتبی حسینی بود. در شرایطی که علی کریمی پس از صحبت‌های گل‌محمدی به سمت بازیکنان مصدوم پرسپولیس برای تمرینات اختصاصی رفت ناگهان گل‌محمدی به او گفت چرا با نفرات مصدوم می‌خواهی تمرین کنید. مگر مصدوم هستی؟ کریمی هم در جواب او گفت: در ایام نوروز در چمن مصنوعی بازی کردم و مصدومیتم تشدید شد.

 

پس از صحبت‌های کریمی گل‌محمدی رو به او کرد و گفت: پس بازی نمی کردی.

 

و کریمی هم پاسخ داد: آقای مجتبی حسینی، دستیار شما گفت که باید بازی کنم و چون بازی با نوجوانان را به خاطر شما گذاشته‌ایم. حالا من اینقدر عزیز شده‌ام که به خاطرم بازی می‌گذارند و گل محمدی دوباره پاسخ داد: بازی نمی‌کرد.

 

کریمی امروز به دلیل درد خفیفی که از ناحیه زانو داشت به مدت 20 دقیقه دور زمین دوید و سپس یخ‌درمانی کرد. مثل اینکه این بازیکن در بازی مقابل تیم ملی نوجوانان که در ایام عید بر روی چمن مصنوعی برگزار شده بود قصد بازی نداشت اما با اصرار کادر فنی به میدان رفته است.

 

*بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس نیز در تمرین امروز از خبر مصدومیت اشکان دژاگه شوکه شده بودند و بسیار ناراحت بودند.

 

*در تمرین امروز پولادی و مهدوی‌کیا غایب بودند.

 

*قرمزپوشان پیگیر زمان و مکان فینال جام حذفی بودند و با توجه به اینکه هنوز این موضوع اعلام نشده، بسیار ناراحت بودند.

 

*در ابتدای تمرین نیز کریم انصاری‌فرد در مسابقه‌ای روپایی با سعید عزیزیان در حالت نشسته مسابقه داد که بازیکنان پرسپولیس نیز این موضوع را سوژه کرده بودند.

 

*در پایان تمرین پرسپولیسی‌ها در قالب دو تیم طوسی و زرد به فوتبال دست‌گرمی پرداختند.

 

*با اعلام حمید عباسی مدیر رسانه‌ای تیم تمرینات پرسپولیس فردا و پس فردا پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها