کد خبر: ۱۲۴۵۴۹
زمان انتشار: ۱۰:۵۷     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
در پرسپوليس و استقلال هيچ كس حقي ندارد حتي يحيي گل‌محمدي. او بايد يك دستيار بياورد تا كاري كند پرسپوليس بهتر از حالا بازي كند. يك تمرين‌دهنده خوب خارجي تا بيايد و كارساز شود.

به گزارش 598 به نقل از سایت گل- بهروز رهبری‌فر مثل چند ماه گذشته به انتقاد از پرسپولیس می‌پردازد. انتقادهایی که بعضا منطقی است.

رهبریفر در صحبت با خبرنگار گل می‌گوید: «ترابیان کجا مربیگری کرده که حالا باید دستیار یحیی شود؟ مثل این است که من سرمربی پرسپولیس شوم و زنگ بزنم به مثلا یونس باهنر که به عنوان مثال در تبریز آجیل می‌فروشد. به او بگویم بیا پرسپولیس و دستیار من شو!من رضا ترابیان را دوست دارم ولی او در مربیگری تجربه‌ای ندارد که بخواهد به بازیکنان پرسپولیس منتقل کند. به یحیی می‌گویم پرسپولیس جای باندبازی نیست. یک مربی باید برای مردم کار کند نه برای اطرافیانش. پرسپولیس مال مردم است. من هم به عنوان یکی از همین مردم که سال‌ها برای پرسپولیس بازی کرده‌ام یک انتقاد کوچک کردم. گفتم پرسپولیس خوب بازی نمی‌کند. الان هم می‌گویم یحیی‌جان، داداش، پرسپولیس خوب بازی نمی‌کند. کاری کن که این تیم خوب بازی کند و نتیجه بگیرد.»

رهبری‌فر صحبت‌هایش را این‌گونه ادامه می‌دهد: «هر کسی نداند من می‌دانم که بگوویچ چرا به پرسپولیس آمد. به خاطر این‌که زمان برانکو او بود که یحیی را به تیم ملی فرستاد و یحیی هم برای تلافی او را به پرسپولیس آورد. من می‌دانم که چرا عادل کلاه‌کج به پرسپولیس آمد. این‌ها را هر کسی نداند من یکی می‌دانم. به همین خاطر هم هست که می‌گویم یحیی‌جان در پرسپولیس رفیق‌بازی نکن. اگر گل‌محمدی خوب باشد و قوی، پس‌فردا من و امثال من هم مدعی می‌شویم که نسل ما می‌تواند مربیان خوبی تربیت کند. یحیی پسر خوبی است اما متاسفانه آمده دنبال حاشیه.»

می‌گویند چون یحیی گل‌محمدی، رهبری‌فر را به عنوان دستیار انتخاب نکرده او انتقاد می‌کند. رهبری‌فر در این باره می‌گوید: «تا حالا شنیده‌اید من مربیگری کنم؟ به خدا قسم اصلا فکرم مربیگری نیست. فرهاد کاظمی به من گفت بیا برویم ذوب‌آهن اما نرفتم. درخشان به من گفت بیا با هم در داماش کار کنیم اما باز هم نرفتم. من دنبال مربیگری نیستم. اگر می‌خواستم مربی شوم راهش را بلد بودم. اگر دنبال این کار‌ها بودم شک نکنید بازی‌های ملی‌ام بیشتر می‌شد. من با فوتبال زندگی می‌کردم نه بیزینس. بله، من هم می‌توانم هر شب به یحیی گل‌محمدی زنگ بزنم و بگویم یحیی‌جون، قربونت برم، خیلی دوستت دارم و در آخر هم کمکش شوم. آنهایی که می‌گویند من دنبال مربیگری در پرسپولیس هستم اشتباه می‌کنند. من فوتبال را‌‌ رها کردم وگرنه می‌توانستم به خیلی چیز‌ها برسم.»

رهبری‌فر در ادامه می‌گوید: «در پرسپولیس و استقلال هیچ کس حقی ندارد حتی یحیی گل‌محمدی. او باید یک دستیار بیاورد تا کاری کند پرسپولیس بهتر از حالا بازی کند. یک تمرین‌دهنده خوب خارجی تا بیاید و کارساز شود. امثال من، باهنر و ترابیان به درد پرسپولیس نمی‌خوریم. مگر پرسپولیس کارگاه آموزش مربیان است که ترابیان بیاید و بدون تجربه روی نیمکت بنشیند؟»

مهرداد میناوند هم در صحبت‌هایی مدعی شد رهبری‌فر فقط حرف از غیرت می‌زند. میناوند مدعی شد بدون پول برای پرسپولیس بازی کرده. رهبری‌فر در جواب او می‌گوید: «شغل میناوند را همه مردم ایران می‌دانند و نیازی نیست من راجع به او حرفی بزنم. اتفاقاتی که در زندگی او افتاده را همه می‌دانند. ضمن این‌که میناوند نباید درباره فوتبال حرف بزند، او فقط باید نگاه کند. این آقا وقتی پرسپولیس به بی‌پولی خورد تیم را‌‌ رها کردند و رفتند دنبال پول. حالا ادعا می‌کنند پرسپولیسی هستیم. پیروانی پرسپولیسی است که تا روز آخر در تیم ماند. از میناوند می‌پرسم چرا اسم پول آمد سریع پرسپولیس را‌‌ رها کردی و رفتی؟ این‌ها نباید راجع به پرسپولیس حرف بزنند. میناوند اگر غیرت داشت به خاطر پول از پرسپولیس نمی‌رفت. حالا آمده و درباره پرسپولیس حرف می‌زند.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها