کد خبر: ۱۲۴۵۷۸
زمان انتشار: ۱۱:۲۹     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
مربي تيم فوتبال فولادخوزستان گفت: بازيکنان‌مان تحت تاثير جو ورزشگاه تبريز قرار نمي‌گيرند.
نعيم سعداوي اظهار‌کرد: تراکتور تيم خوب و با انگيزه‌اي است و از مهره‌هاي باتجربه‌اي هم سود مي‌برد و تجربه حضور در آسيا را هم دارد.

به گزارش ايسنا،وي ادامه‌ داد: آن‌ها از حمايت هواداران‌شان به خوبي استفاده مي‌کنند ولي حضور آ‌ن‌ها تاثيري براي ما ندارد؛ همان‌طور هم که بازي استقلال و الهلال عربستان را ديديد باوجود اين‌که استقلال از حمايت 80 هزار نفري تماشاگران خود بهره‌ مي‌برد، در پايان نتيجه را واگذار کرد.

مربي تيم فوتبال فولادخوزستان اضافه‌کرد: ما نگران جو ورزشگاه نيستيم؛ به دليل اين‌که بازيکنان‌مان مي‌توانند تحت تاثير اين جو قرار نگيرند و خودشان را کنترل کنند.

وي افزود: ما هميشه ثابت کرده‌ايم که در بازي‌هاي بيرون از خانه و زمين‌هايي که مساعد باشد، بهتر بازي مي‌کنيم و در اين بازي نيز همين اتفاق خواهد افتاد.

سعداوي درباره شرايط تيم قبل از بازي با تراکتورسازي تبريز گفت: خوشبختانه بازيکنان شرايط خوبي دارند و به غير از آرش‌افشين و نوس که مصدوم هستند، ساير نفرات‌مان را براي اين بازي در اختيار خواهيم داشت.

وي ادامه‌داد: در بازي با تراکتور در وهله اول به دنبال گل نخوردن و بعد از آن گل زدن هستيم تا بتوانيم با امتياز به اهواز برگرديم.

مربي تيم فوتبال فولاد‌خوزستان به هدف تيم در ليگ برتر اشاره‌کرد و گفت: ما به دنبال کسب سهميه هستيم و مي‌دانيم که هواداران هم به حق از ما چنين انتظاري دارند؛ آن‌ها بدانند که ما تمام تلاش‌مان را براي رسيدن به اين هدف انجام خواهيم داد.

تيم فوتبال فولادخوزستان در هفته سي‌ودوم ليگ برتر کشور از ساعت 19 روز دوشنبه (26 فروردين‌ماه) در تبريز به مصاف تراکتورسازي مي‌رود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها