کد خبر: ۱۲۴۶۱۶
زمان انتشار: ۱۲:۲۹     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
به دنبال انتشار گزارشی از اعتراض مجریان بی بی سی فارسی به بی بندوباری صادق صبا در پایگاه 598، علی همدانی از مجریان شبکه انگلیسی بی بی سی در صفحه شخصی خود در فیس بوک با اعتراض به این خبر به شیوه جدیدی از مبارزه با انقلاب اسلامی اشاره نموده است که در نوع خود جالب و عیان کننده واقعیت این دوست داران انگلیسی ایران می باشد.
چندی پیش پایگاه 598 در گزارشی از مجریان بی بی سی فارسی به بی بندوباری صادق صبا و اعتراض برخی از مجریان این شبکه نسبت به آن پرداخته بود.

در گزارش مذکور آمده بود که: علي همداني و بهزاد بلور دو مجري شبكه راديو و تلويزيون بي بي سي فارسي كه سازنده ويژه برنامه نوروزي اين شبكه در سال 92 نیز بودند، در يكي از برنامه‌هاي این شبكه که به عنوان مهمان حضور داشتند در پاسخ به سوال مجری درباره نحویه ساخت ویژه نامه نوروزی، اظهار داشتند که متاسفانه بي بي سي در سال 91 با كمبود اعتبار بسياري مواجه شد كه بخشي از آن به دليل اجراي ويژه برنامه نوروز سال 91 بود.
 
این اظهارات مجریان شبکه بی بی سی فارسی در حالی است که ویژه برنامه نوروزي سال گذشته این شبکه با اصرار صادق صبا مدیر شبکه و با دعوت از خوانده‌هاي لس آنجلسی برگزار گردید و با رقص و پايكوبي این ویژه برنامه را به یک پارتی بی بی سی تبدیل نمودند.

حال به دنبال انتشار این خبر در پایگاه 598، علی همدانی از مجریان شبکه انگلیسی بی بی سی در صفحه شخصی خود در فیس بوک با اعتراض به این خبر به شیوه جدیدی از مبارزه با انقلاب اسلامی اشاره نموده است و نوشته: وقتي خواستم، به عنوان خبرنگار سرويس خبري جدي مثل بي بي سي، جلوي دوربين برقصم، تنها چيزي كه به ذهنم آمد شما بوديد... مردم ماتم زده كشورم كه ماموريت خوشحال كردن نوروزي شان را داشتم... همانقدري حس مسيوليت داشتم كه وقتي خبري، گزارشي يا مصاحبه اي انجام مي دهم يا صبح ها ماموريت بيدار كردنتان را داشتم. نكته اينجاست كه در كوته فكر و ذهن برادرها "از جان و دل" كار كردن نمي گنجد. من و ما از همه چيز زندگيمان گذاشتيم و گذشتيم... سينه سپر كرده ايم و سرباز مردم كشورمان شديم در نبرد آگاهي با جهل، شادي با غم... اسلحه يكبار قلم است، يك بار "قر"...لازم به ذکر است که مشکلات عدیده مالی و همچنین بروز فسادهای اخلاقی در بین کارکنان و مجریان بی بی سی به معضلات بسیاری را برای دست اندرکاران این شبکه به وجود آورده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها