کد خبر: ۱۲۴۶۳۸
زمان انتشار: ۱۲:۵۱     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
سخنگوی جبهه اصلاح طلبان گفت که در جلسه شورای مرکزی جبهه اصلاح طلبان مطرح شد سید محمد خاتمی به عنوان نامزد اول این جبهه معرفی شده است.
به گزارش 598 به نقل از ایسنا، مجید محتشمی با اعلام خبر تشکیل جلسه شورای مرکزی جبهه اصلاح طلبان در شب گذشته (چهارشنبه) با بیان اینکه شورای مرکزی جبهه اصلاح طلبان در این جلسه بر فرآیند انتخاب کاندیدای اصلح تاکید کرده است گفت: کماکان کاندیدای اول جبهه اصلاح طلبان محمد خاتمی است و در صورت استنکاف وی این جبهه از اجماع بین اصلاح طلبان پیروی می‌کند و در صورتی که موانعی بر این اجماع حاصل شود از کاندیدای اختصاصی خود که مصطفی کواکبیان است حمایت می‌کند.

وی همچنین با اشاره به این که این جلسه با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد اظهار کرد: د راین جلسه همچنین بحث‌هایی پیرامون مسائل مهم کشور و به ویژه تحلیل نشست ایران با 1+5 در آلماتی قزاقستان مطرح شد.

دبیر کل حزب آزادی در ادامه افزود: جبهه اصلاح طلبان به زودی بیانیه‌ای منتشر می‌کند و از عموم اصلاح طلبان سراسر کشور به ویژه در شهرهایی با جمعیت بالای یکصد هزار نفر دعوت به عمل می‌آورد تا در قالب طرح نهضت ثبت نام اصلاح طلبان در انتخابات شوراها شرکت گسترده کند.

محتشمی در پایان با اشاره به این که شورای مرکزی اصلاح طلبان در این جلسه مقرر داشت به صورت هفتگی در ایام انتخابات بیانیه‌های تحلیلی انتخاباتی صادر کند افزود: شورای مرکزی همچنین تصمیم گرفت برگزاری کنگره بزرگ اصلاح طلبان برای ایجاد اجماع بر سر یک نامزد را به پس از ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در اواخر اردیبهشت ماه موکول کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها