کد خبر: ۱۲۴۶۴۵
زمان انتشار: ۱۳:۰۸     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
سرتاسر بخش‌های مرکزی آمریکا شب گذشته شاهد طوفان از جمله بارش برف و باران سنگین، تندباد و گرد بود که بر اثر آن برق هزاران نفر قطع شد و خسارت بسیاری بر جای ماند.
به گزارش 598، تسنیم به نقل از رویترز، طوفان بهاری و بارش برف سنگین، باران، تندباد و گردباد روز گذشته  سراسر بخش های مرکزی آمریکا را مختل کرده و برق هزاران نفر از ساکنان قطع شد.
 
بر اساس این گزارش دستکم سه نفر در ایالت آرکانزاس بر اثر شدت جراحات به بیمارستان انتقال داده شد و برق در حدود چهار هزار  از ساکنان این ایالت شب گذشته قطع شد و خسارات زیادی به ساختمان‌های مسکونی و تجاری وارد شد.
 
در ایالت میسوری نیز در حدود 15 خانه بر اثر تندباد به شدت دچار آسیب شده‌اند، فرمانداری میسوری ضمن اعلام شرایط فوق العاده گفت: یک سامانه از طوفان و گردباد قوی باعث آسیب در منطقه سنت لوئیس و مناطق دیگر این ایالت شده است.
 
در شمال، فرمانداری مینه سوتا نیز شرایط اضطراری اعلام کرده و نیروهای گارد ملی به صورت آماده باش در آمده‌اند تا در صورت نیاز به بخش جنوبی مینه سوتا اعزام شوند جای که طوفان یخ منجر به قطع گسترده برق شده است.
 
همچنین بارش برف سنگین در داکوتای جنوبی باعث تعطیلی ادارات دولتی در روز چهارشنبه شد و  داکوتای شمالی نیز شاهد بارش برف سنگین و رعد برق بود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها