کد خبر: ۱۲۴۷۷۲
زمان انتشار: ۲۳:۰۶     ۲۳ فروردين ۱۳۹۲
تعدادی از بازیکنان استقلال بعد از پیروزی دو بر صفر برابر گهر در جمع خبرنگاران در مورد این بازی، نبود تماشاگران و همچنین حاشیه‌های بازی با الهلال صحبت کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیرحسین صادقی بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل گهر در جمع خبرنگاران ابتدا درباره مصاحبه نکردن هم تیمی‌هایش گفت: مگر من وکیل مدافع آنها هستم که به این سوال پاسخگو باشم. اگر دلشان می‌خواست صحبت می‌کردند.

مدافع استقلال درباره بازی نیز توضیح داد: ما موفق شدیم امروز به خواسته اصلی‌مان برسیم، گهر امروز خوب بازی کرد و اگر نیم فصل اول هم به همین شکل ظاهر می‌شد در لیگ می‌ماند.

وی همچنین درباره حواشی که هواداران استقلال در بازی با الهلال به وجود آوردند، ‌بیان کرد: تماشاگران ما برخی اوقات کارهایی را انجام می‌دهند که نباید انجام دهند. سال قبل با یک تیم عربستانی بازی داشتیم و آنها رکورد بیشترین تعداد تماشاگر را در آسیا شکستند. امسال هم 80 هزار نفر می‌آیند، اما با پرتاب یک نارنجک کار را خراب می‌کنند.

مدافع استقلال همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تشویق فرهاد مجیدی در دقیقه 90 تمرکزشان را بر هم زده بود، گفت: آنقدر خسته بودم که اصلا متوجه آن تشویق ها نشدم شاید هم هدفون در گوشم بود. به هر حال منطقی است که تماشاگر یک روز مرا تشویق کند و روز دیگر علیرضا منصوریان یا اسطوره دیگری را تشویق کند. اما ما آن روز در اوج حمله بودیم و با پرتاب یک ترقه بازی متوقف شد و نزدیک به پنج دقیقه خوابید. اما تماشاگران خودمختارند و من از تشویق فرهاد مجیدی ناراحت نیستم و برایم اهمیتی ندارد.

عباس محمدرضایی دیگر بازیکن استقلال نیز بعد از این پیروزی در جمع خبرنگاران ، مطرح کرد:‌ بازی واقعا خوبی بود. ما دوست داشتیم که گل‌های بیشتری هم بزنیم، اما الان باید به بازی سپاهان فکر کنیم که اگر در این بازی به پیروزی برسیم، 99 درصد جام را خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: گهر بعد از دریافت دو گل بی‌محابا حمله کرد و این اتفاق طبیعی است. اما آنها در نیمه اول موقعیت خاصی را ایجاد نکردند و تنها در نیمه دوم متعادل بود.

وی همچنین درباره حضور نداشتن تماشاگران افزود: هواداران نقش عمده‌ای در افزایش جاذبیت فوتبال دارند، امروز هم واقعا جای‌شان خالی بود.

به گزارش ایسنا، ایمان موسوی، مهاجم استقلال نیز در جمع خبرنگاران درباره نبود تماشاگران در بازی با گهر، اظهار کرد: دلمان برای تماشاگران تنگ شد. به هر حال تماشاگر هم حق دارد و من امیدوارم که از بازی بعد دوباره شاهد حضور آنها باشیم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا او جزو بازیکنانی است که فکر می‌کند تشویق فرهاد مجیدی در دقیقه 90 تمرکز تیمی را بر هم زد، گفت: من که مقابل الهلال در زمین نبودم ، اما به اعتقادم فرهاد بازیکن بزرگی است و من هم اگر در بین تماشاگران نشسته بودم، او را تشویق می‌کردم و حتی لباس مجیدی را می پوشیدم و به ورزشگاه می‌آمدم.

میثم بائو، دیگر بازیکن استقلال نیز درباره پیروزی دو بر صفر عنوان کرد: بازی عالی بود و بهتر از این نمی‌شد، ما بازی خوب و منطقی ارائه کردیم و می‌توانستیم با گل‌های بیشتری به پیروزی برسیم. برد امروز باعث افزایش روحیه ما قبل از بازی سپاهان شد.

بازیکن استقلال همچنین درباره نبود تماشاگران بیان کرد: بازی حالت خاصی داشت. هر وقت تماشاگران بودند به ما دلگرمی می‌دادند، امیدوارم در بازی‌های آینده باز هم شاهد حمایت پرشور آنها باشیم.

به گزارش ایسنا، فرزاد حاتمی ، مهاجم استقلال نیز اظهار کرد: بازی یک طرفه ای بود. گهری‌ها انگیزه داشتند، اما نه به اندازه ما . خوشحالم که با برد دوباره به صدر برگشتیم.

وی درباره حضور نداشتن تماشاگران در این دیدار ، افزود: به هر حال تماشاگران یک روز با برد ما خوشحالند و یک روز هم با باختمان ناراحت. ما به آنها حق می‌دهیم ، اما امیدواریم که در بازی‌های بعدی دوباره به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند.

تهامی در پاسخ به این پرسش که آیا با تشویق فرهاد مجیدی مشکل داشت؟ تصریح کرد: هر کسی حق دارد هر طوری که دوست دارد تشویق کند، اما تشویق‌ها باید در راه کمک کردن به تیم باشد.

یکی از خبرنگاران در ادامه پرسید فرهاد مجیدی ، بازیکن محبوبی است و تماشاگران دوست دارند که وی را تشویق کنند، قلعه‌نویی همزمان با این پرسش از کنار خبرنگاران عبور می‌کرد و حاتمی به همین دلیل به خبرنگار واکنش تند نشان داد و گفت که چه دلیلی دارد هنگام عبور قلعه‌نویی این سوال را با صدای بلند می‌پرسید تا او بشنود. لطفا تیم را وارد حاشیه نکنید!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها