کد خبر: ۱۲۵۳۴۲
زمان انتشار: ۱۳:۴۳     ۲۶ فروردين ۱۳۹۲
سامانه اطلاع رسانی«تهران پرس» با رویکردی فرهنگی- اجتماعی امروز رسما فعالیت رسانه ای خود را آغاز کرد.
به گزارش تهران پرس این سایت با فعالیت در جبهه انقلاب اسلامی بر این باوراست که جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی چهره ای «فرهنگی» و « اجتماعی» یافته و شهر تهران به عنوان ام القرای جهان اسلام با فرصت ها و تهدیدهای مختلفی در این عرصه روبرو می باشد.
 
شناخت و احصاء آسیب های فرهنگی و اجتماعی از سویی و تلاش برای دریافت راهکارها از کارشناسان و مسئولین از سوی دیگر از جمله راهبردهای رسانه ای تهران پرس می باشد.
 
همچنین شناسایی ظرفیت های مختلف شهر تهران در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و نیز معرفی مراکز مختلف تامین کننده و رفع کننده دغدغه های شهروندان تهرانی از جمله اولویت هایی است که سایت تهران پرس بنا دارد بدان ها بپردازد.
 
تهران پرس همچنین می کوشد تا با در نظر گرفتن اولویت های دیگری همچون معرفی علمای تهران، مراکز فرهنگی، یادگارهای پایتخت، بررسی پایتخت های جهان اسلام و بررسی زیست های فرهنگی و اجتماعی آنها، اطلاع رسانی درباره اخبارکلان شهر تهران و... فعالیت های رسانه ای خود را چارچوب و انسجام دهد.
 
گفتنی است سامانه اطلاع رسانی تهران پرس دارای نسخه ویژه و منحصر به فرد ویژه کاربران است که تمامی امکانات برای سیستم شهروند خبرنگاری را دارا می باشد و افراد با ثبت نام در این سیستم می توانند با دانلود نسخه اندروید این سامانه به عنوان خبرنگار تهران پرس اخبار خود را ارسال نمایند.
 

www.tehranpress.com

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها