کد خبر: ۱۲۵۳۵۶
زمان انتشار: ۱۷:۵۰     ۲۶ فروردين ۱۳۹۲
مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از شمال غرب به کشور خبر داد و گفت: بارش‌های پراکنده باران تا فردا در پایتخت ادامه خواهد داشت ضمن اینکه نیمه شمالی کشور نیز تا پایان این هفته بارانی خواهد بود.
عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: بارش‌های پراکنده باران در کلانشهر تهران طی امروز و فردا ادامه خواهد داشت.
 
مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: طی امروز در سواحل جنوبی دریای خزر و استان‌های قزوین، قم، سمنان و مازندران و همچنین در بخش‌های شرقی کشور در استان‌های خراسان رضوی و جنوبی، بخش‌های شمالی سیستان و بلوچستان و بخش‌هایی از استان‌‌های کرمان و یزد بارش‌ها ادامه خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: بارش‌ها از بعد از ظهر امروز در استان‌های گیلان، مازندران و قسمت‌هایی از استان گلستان و سمنان و همچنین خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.
 
امیدوار شهری از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبر داد و گفت: این سامانه از شمال غرب وارد کشور می‌شود و موجب می‌شود از بعد از ظهر امروز تراکم ابرها در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، قسمت‌هایی از زنجان، کردستان و گیلان افزایش یابد و سبب بارش باران در این استان‌ها شود.
 
مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه این سامانه در بعد از ظهر امروز از شمال غرب وارد کشور می‌شود، افزود: این سامانه بیشتر شمال غرب و جنوب غرب را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
 
وی اضافه کرد: به سبب ورود این سامانه فردا شاهد بارش پراکنده باران در کلانشهر تهران خواهیم بود.
 
امیدوار شهری گفت: در پی ورود سامانه جدید بارشی به کشور تغییرات محسوسی در دمای هوا در مناطق مختلف مشاهده نخواهد شد به طوری که تغییرات دمای هوا در حد 3 درجه سانتیگراد خواهد بود.
 
وی خاطر نشان کرد: بارش‌ها تا پایان این هفته در نیمه شمالی کشور ادامه خواهد داشت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها