کد خبر: ۱۲۵۵۶۲
زمان انتشار: ۱۱:۲۳     ۲۷ فروردين ۱۳۹۲
کاخ سفید با انتشار گزارشی، حمله پهپادها را از نظر اخلاقی و قانونی درست دانست و دستور ادامه این حملات را در سراسر دنیا از جمله پاکستان صادر کرد.

به گزارش 598، به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، کاخ سفید در گزارشی که به‌تازگی منتشر شده است با حمایت از حملات پهپادهای خود در سراسر دنیا، دستور ادامه این حملات را صادر کرد.

در این گزارش که در شبکه ان.بی.سی آمریکا منتشر شد، کاخ سفید خواهان ادامه و افزایش حمله پهپادهای آمریکایی در سراسر دنیا شده است.

در این گزارش تصریح شده است که استفاده از پهپادها برای نابودی افراد القاعده و تروریست‌ها در سراسر دنیا از نظر اخلاقی و قانونی درست است.

این گزارش می‌افزاید: عملیات علیه افراد القاعده و گروه‌های تروریستی نیازی به اجازه گرفتن از سازمان‌های اطلاعاتی ندارد و دولت می‌تواند در این زمینه به صورت مستقل عمل کند.

در همین حال، «جی.کارنی» سخنگوی کاخ سفید نیز اعلام کرد که هدف از حمله پهپادها دفاع از شهروندان آمریکایی است.

وی افزود: این حملات برای مقابله با خطرات پیش روی مردم آمریکا انجام می‌شود و از نظر اخلاقی، قانونی و استراتژی نظامی نمی‌توان به آن ایراد گرفت.

گزارش کاخ سفید در حمایت از حمله پهپادها مشتمل بر 16 صفحه می‌باشد و در آن عنوان شده که حمله پهپادهای آمریکایی به مناطق مختلف جهان از جمله پاکستان افزایش خواهد یافت.

این گزارش در حالی منتشر می‌شود که حملات هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در نقاط مختلف دنیا از جمله پاکستان، موجی از اعتراضات را در پی داشته و موجب افزایش احساسات ضدآمریکایی در این کشورها شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها