کد خبر: ۱۲۵۶۹۲
زمان انتشار: ۱۸:۴۶     ۲۷ فروردين ۱۳۹۲
استاندار تهران خبر برکناری خود را تکذیب کرد و گفت: جشن تجلیل از ستادهای تسهیلات نوروزی پنجشنبه برگزار می‌شود.
به گزارش 598 به نقل از خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مرتضی تمدن در حاشیه جلسه صنعت، معدن و تجارت که عصر امروز در سالن جلسات استانداری برگزار شد درباره برکناری خود که مطرح شده بود، گفت: این حرف در حد شوخی و مزاح است و اینکه عنوان شده، مراسمی بوده و مخالفت‌هایی با آن شده، صحت ندارد و به نظر می‌رسد که فردی یک سناریو را نوشته و نتیجه‌گیری کرده است.

وی افزود: این اخبار صحت ندارد و مراسمی که روز پنجشنبه برای تجلیل از اعضای ستاد تسهیلات نوروزی برگزار خواهد شد، به قوت خود باقی است و صرفا برای قدردانی از زحمات افرادی است که در ایام تعطیلات و طی هشت سال دولت را همراهی کرده‌اند.

تمدن گفت: این مراسم هر ساله به صورت استانی برگزار می‌شد، اما با توجه به اینکه امسال، سال آخر دولت است، مقرر شده به صورت ملی برگزار شود و آنچه که برای این برنامه در نظر گرفته شده، صرفا تجلیل از زحمات دستگاه‌هایی است که در تعطیلات نوروزی به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

استاندار تهران ادامه داد: مسوولیت استانداری برای برگزاری این جشن، تامین امکانات، امنیت لازم برای برگزاری مراسم است. اما اینکه عنوان شده مخالفتی با این جشن صورت گرفته و یا برکناری در کار است، شوخی و مزاح تلقی کنید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها