کد خبر: ۱۲۶۱۴۱
زمان انتشار: ۱۰:۵۸     ۲۹ فروردين ۱۳۹۲
دبیر جبهه پیشگامان خدمت گفت: فضای سفرها و تحلیل فعالان سیاسی نشان می‌دهد که متکی یکی از گزینه‌های اصلی و جدی در ائتلاف 5گانه است اما چون قائل به اصول و چارچوب‌ها هستیم تا روز نهایی ادعایی نداریم.

به گزارش 598، مسعود جورابلو دبیر جبهه پیشگامان خدمت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ائتلاف‌های سیاسی شکل‌گرفته در عرصه انتخابات بر اساس یک فضای مرامی تشکیل شده است اظهار داشت: ائتلاف بزرگ اصولگرایان بر اساس ساز و کاری سعی دارد نامزد نهایی را مشخص کند از این رو چون ساختار آن رسمی نیست جا برای تمرد و برخی شیطنت‌ها فراهم است.

جورابلو افزود: دوستانی که در این ائتلاف حضور دارند نباید نامزد واحد را اعلام کنند چراکه نتیجه نظرسنجی‌های غیر رسمی نشان می‌دهد که نامزد نهایی چه کسی است و کدام یک از نامزدها وضعیت بهتری دارد لذا نباید از متانت اخلاقی سوء استفاده کرد.

وی تصریح کرد: فضای سفرها و تحلیل فعالان سیاسی نشان می‌دهد که متکی یکی از گزینه‌های اصلی و جدی در  ائتلاف 5گانه است اما چون قائل به اصول و چارچوب‌ها هستیم تا روز نهایی ادعایی نداریم و توقع داریم سایر نامزدهای ائتلاف نیز بر همین سیاق عمل کنند.

دبیرکل جبهه پییشگامان خدمت ادامه داد: کسانی که در ائتلاف حضور دارند باید به نوعی عمل کنند که وقتی از رقابت به فاز حمایت رسیدیم بی‌رمق نشوند، به طوری که دیگر نتوانند از یکدیگر حمایت کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها