کد خبر: ۱۲۶۹۶۷
زمان انتشار: ۱۴:۴۵     ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۲
مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت که علاوه بر خستگی اتفاقات رخ داده بین او و رویانیان دلیل غیبتش در مراسم شب گذشته باشگاه پرسپولیس بوده است.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ امیر عابدینی درباره غیبتش در مراسم تقدیر از چهره‌های ماندگار باشگاه پرسپولیس که شب گذشته در برج میلاد برگزار شد، گفت: «رویانیان به من زنگ زد که در این مراسم شرکت کنم ولی خسته بودم و نتوانستم به این مراسم بروم. البته مسائل قبلی بین من و رویانیان هم در این موضوع دخیل بود.»


وی درباره پیروزی 2 بر یک داماش مقابل سپاهان و اینکه چقدر به بردن استقلال در ورزشگاه آزادی در هفته آخر لیگ برتر امیدوار هستند اظهار داشت: «هفته آخر به تهران می‌آییم که استقلال را شکست دهیم. به تهران نمی‌رویم که ببازیم. همانطور که سپاهان تیم خوبی دارد، استقلال نیز تیم خیلی خوبی است. فرهاد مجیدی و فرزاد حاتمی در خط حمله استقلال واقعا زوج خوبی تشکیل داده‌اند. اسم آرش برهانی را نیز می‌آورم که ناراحت نشود!»


مدیرعامل داماش با بیان اینکه استقلال در همه خطوط بازیکنانی خوبی دارد، به تعریف از مجتبی جباری پرداخت و عنوان کرد: «جباری یک هافبک تمام عیار است و در استقلال محوریت دارد. استقلال علاوه بر جباری مدافعان خوبی نیز دارد و در درون دروازه بازیکن نخبه‌ای در ترکیب خود می‌بیند.»


عابدینی با اشاره به دیدار با سپاهان و دادن شانس بیشتر به استقلال برای قهرمانی لیگ برتر گفت: «اگر آنها توانستند فولاد خوزستان را شکست دهند و قهرمان شوند، مبارک‌شان باشد اما داماش برای خودش بازی کرد نه استقلال. به امتیاز بازی با سپاهان احتیاج داشتیم تا خطر سقوط را احساس نکنیم. در فوتبال طبیعی است که این اتفاقات بیفتد و هیچ منتی برای استقلال نداریم.»


احسان حاج صفی با خطای هند عجیب یک پنالتی به داماش داد تا حرف‌وحدیث‌هایی به وجود بیاید. عابدینی که در ورزشگاه حضور داشت درباره خطای هند حاج صفی گفت: «خطای این بازیکن تعجب برانگیز بود اما وی بازیکن باسابقه و خوبی است. اگر هم می‌خواست در بازی اشتباهی انجام دهد به این واضحی این کار را نمی‌کرد. ضمن اینکه اعتقاد دارم اگر با دست توپ را نمی‌زد، توپ روی سر امین متوسل‌زاده بود و احتمال گل زدن وی زیاد بود. فکر می‌کنم عدم تمرکز باعث شد حاج صفی خطا کند.»


افشین ناظمی جایگزین حمید درخشان شد و هدایت داماش را بر عهده گرفت. نتایج وی با داماش بد نبود اما آیا عابدینی با ناظمی برای فصل بعد ادامه می‌دهد یا به فکر جانشین برای ناظمی است؟ مدیرعامل داماش در این زمینه گفت: «زوج دارکو - ناظمی خوب جواب داد. ناظمی را به کلاس‌های مربیگری می‌فرستم و با دارکو آغاز می‌کنیم تا کلاس‌های ناظمی تمام شود. می‌خواهم این فرصت را به ناظمی جوان بدهم که با داماش ادامه دهد. وی 2،3  سال است کنار داماش حضور دارد و روزبه روز بهتر می‌شود. ناظمی با دارکو کار و تجربه پیدا کرده است.»


عادل فردوسی‌پور در برنامه 90 با پخش صحنه‌ای از دیدار داماش با نفت‌تهران در هفته گذشته اعلام کرد که عابدینی در حال صحبت با پزشک داماش و دخالت در ارنج این تیم است. مدیرعامل داماش درباره این موضوع گفت: «از زمان شروع برنامه نود تاکنون درباره این مسئله حرف زده و من هم در برنامه‌اش جواب این اتهامات را دادم ولی فردوسی‌پور چون با بعضی‌ها دوست است و در رفاقت باید کارهایی بکند این مسائل را عنوان می‌کند. وی این موضوع را بی نمک کرده است.»


عابدینی ادامه داد: «پزشک تیم در حال حرکت زنگ می‌زند که کوشکی باید بستری شود چون مصدوم است. این مسئله نشان می‌دهد که پزشک تیم نگران وضعیت بازیکن است. تصاویر نشان می‌دهد پزشک پشت به زمین در حال رفتن به رختکن است. عابدینی اگر درباره ارنج تیم با کسی حرف بزند با پزشک صحبت نمی‌کند، با مربی و سرپرست صحبت می‌کند!»


وی تاکید کرد: «فردوسی‌پور این صحبت‌ها را می‌کند که نمک برنامه‌اش را زیاد کند. حرف من با وی این است که چطور او می‌تواند یک آدم جدیدی به برنامه‌اش بیاورد و آن را مدیرعامل یا قائم مقام باشگاه داماش معرفی کند؟ این شخصی که جواب من را در برنامه نود می‌داد چه کسی بود؟ مگر من مدیرعامل داماش ایرانیان نیستم، پس چطور این شخص را نمی‌شناسم؟»


مدیرعامل داماش با بیان اینکه می‌داند جریان کارهای فردوسی‌پور چه چیزی است، گفت: «آقای فردوسی‌پور! کسانی که سر تو را کلاه گذاشتند را قائم مقام داماش خطاب می‌کنی و روی برنامه‌ات می‌آوری؟ فردوسی‌پور این کار را می‌کند چون دوستی در صداوسیمای گیلان دارد که می‌خواهد امیر عابدینی را تخریب کند. همیشه از برنامه 90 حمایت کردم ولی فردوسی‌پور گاهی مواقع ظلم فاحشی کرده و معیار و خلاق را منتفی می‌کند. میکروفن روبروی وی است و به کسی هم فرصت حرف زدن نمی‌دهد و صدا و سیما هم نیز از او حمایت می‌کند.»


عابدینی درباره وضعیت داماش گیلان عنوان کرد: «سال آینده چه اسپانسر بگیریم و چه نگیریم و چه خریدار داشته باشیم و چه نداشته باشیم بدون خریدار قبلی(شهرام قویدل) ادمه می‌دهیم. یاد گرفته‌ایم با حداقل‌ها زندگی و هزینه‌ها را تامین کنیم.»


وی در خصوص فینال جام حذفی بین پرسپولیس - سپاهان اظهار داشت: «این سپاهانی که من دیدم پرسپولیس را شکست می‌دهد. سپاهان در بازی با استقلال به این تیم باج نداد و در جام حذفی هم استقلال را حذف کرد. در همین بازی با استقلال در لیگ برتر دقایق آخر و آن هم مدافع خودشان به تیم خودشان گل زدند. بر اساس همین سپاهان قهرمان جام حذفی خواهد شد.»

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها