کد خبر: ۱۲۷۴۸۹
زمان انتشار: ۱۱:۳۹     ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۲
رییس دادگاه ویژه روحانیت با بیان این که پرونده مطبوعاتی حمید رسایی در دادگاه ویژه روحانیت مورد رسیدگی قرار گرفته است، گفت: رسیدگی به این پرونده منجر به صدور حکم شد که این حکم قابل تجدیدنظرخواهی است.
محمدجعفر منتظری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره محکومیت حمید رسایی به یک سال و نیم حبس که در یکی از رسانه‌ها منتشر شده بود، گفت: برخی سایت‌ها مطالبی را در این زمینه منتشر کرده‌اند و نمی‌دانم منبع خبر آن‌ها چه بوده است.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا محکومیت وی را تایید می‌کنید؟ گفت: بنا نداریم که احکام دادگاه را علنی کنیم. به این پرونده رسیدگی و حکم صادر شده است و اگر فردی اعتراض داشته باشد، تقاضای تجدیدنظر می‌کند و به اعتراض او رسیدگی خواهد شد.
 
رییس دادگاه ویژه روحانیت یادآور شد: حکم صادره مربوط به پرونده مطبوعاتی حمید رسایی است.
 
منتظری در ادامه درباره وضعیت پرونده شکایت دادستانی و خانواده هاشمی از حمید رسایی اظهار کرد: پرونده‌های مذکور در حال رسیدگی هستند و تا آنجا که اطلاع دارم هنوز در دادسرا بوده و به دادگاه ارسال نشده‌اند.
 
به گزارش ایسنا، برخی سایت‌ها از محکومیت حمید رسایی، مدیرمسوول هفته‌نامه 9 دی به یک سال و نیم حبس تعزیری و یک سال محرومیت از فعالیت‌های مطبوعاتی خبر داده بودند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۲ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۲
۰
۱
احتمالا این شایه "محکومیت رسایی " درست باشد چون مطالب غیر واقعی و اثبات نشده گفته و نوشته بود .
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها