کد خبر: ۱۲۷۸۹۶
زمان انتشار: ۱۲:۳۷     ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۲

بیماری های خاص هر ساله انسان های مختلفی را به خود مبتلا می کند. برخی از همان بدو تولد دچار مشکلات می شوند و عده ای دیگر در میانه راه زندگی بلایی سخت به جانشان می افتد. 

 
کودکانی که دچار بیماری های متفاوت می شوند تعداد کمی ندارند، هر ساله نیز افزایش آمار آن ها قابل مشاهده است. بیماری هایی که این کودکان به ان مبتلا میشوند با توجه به قوای بدنی ضعیف‌شان بسیار کشنده اند. 
 
 تصاویر ناراحت کننده از کودکی با بیماری های بسیار خطرناک +عکس
 
"اتان استوارت” کودکی ۴ ساله، اهل انگلستان است که محموعه ای از بیماری های کشنده را با خود حمل می کند. تمام مشکلات او نیز به خاطر لکه ای است که بر روی سرش از همان بدو تولد وجود داشته است. 
 
بیماری این کودک به سه بخش تقسیم می شود.. بخش اول بیماری باعث می شود تا هر لحظه در خطر سکته مغزی باشد. مغزش به سکته در همان لحظه پاسخ می دهد و حتی یک ترس، هیجان و خواب سنگین هم او را می کشد. 
 
 تصاویر ناراحت کننده از کودکی با بیماری های بسیار خطرناک +عکس
 
بخش دوم به بیماری سرش مربوط می شود جایی که چندین رگ خونی به طور عجیبی سر از سرش در آورده اند و باعث به وجود آمدن لکه آبی رنگ شده اند. این رگ ها در فاصله زیادی از مغز هستند ولی از شریان های اصلی به حساب می ایند. 
 
بخش سوم نیز باعث وجود سیگنال و شوک های الکتریکی است که هر از چند گاهی با صداهای زیاد یا حتی صدای زنگ در در مغز او ساطع می شود و می تواند باعث مرگش شود.
 
همه این بیماری ها در کنار هم می توانند باعث این شوند که او روزانه ۱۰ بار دچار شک های مغزی و کشنده شود. شک هایی که برخی چند ثانیه و برخی دیگر بیش از چند دقیقه طول می کشد. 
 
مادر این کودک می گوید پزشکان تا به حال راهی برای درمانش پیدا نکرده اند و تنها می گویند باید صبر و تحمل کنیم. او هر لحظه ممکن است جانش را ازدست بدهد به همین علت فشار زیادی روی مادر او وجود دارد.  پزشکان همچنین معتقد هستند زنده ماندن او تا به این سن یک معجزه واقعی بوده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها