کد خبر: ۱۲۹۱۷۷
زمان انتشار: ۱۲:۳۲     ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۲
برنامه ای که سیما برای پخش بازی های حساس یکشنبه هفته آینده طراحی کرده خشم استقلالی ها را برانگیخته است.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ در حالی که قهرمانی استقلال در جام حذفی فصل قبل از طریق سیما پخش نشد و این موضوع اعتراض خیل عظیم هواداران این تیم را بر علیه سیما را همراه داشت قراراست بار دیگر اتفاقات فصل قبل به نوعی دیگر این بار در لیگ برتر رخ دهد. چراکه قرار است بازی استقلال و فولاد که تعیین کننده قهرمان لیگ دوازدهم است از از شبکه سراسری پخش نشود!


سیما که متولی پخش بازی های فوتبال است برنامه ای را برای پخش بازی های یکشنبه هفته آینده اعلام کرده که تعجب استقلالی ها را بر انگیخته است. در برنامه اعلام شده قرار است بازی پرسپولیس و سپاهان در شبکه سوم سیما روی آنتن برود و بازی استقلال و فولاد که تعیین کننده قهرمان لیگ دوازدهم از است از طریق شبکه ورزش که برای بسیاری از ایرانی ها قابل دسترس نیست روی آنتن برود.


البته طبيعي است كه هواداران پرشمار پرسپوليس هم مي خواهند بازي فينال حذفي را تماشا كنند ولي اينكه هميشه استقلال قرباني اين جريان مي شود جاي سوال دارد. استقلالي ها اين حركت را تلاش سيما برای کمرنگ جلوه دادن قهرمانی شان مي دانند. فصل گذشته نیز وقتی استقلال قهرمان جام حذفی شد صحنه های مربوط به اهدای جام به آبی ها پایتخت روی آنتن نرفت و حالا نیز در حالی که اگر استقلال فولاد را شکست دهد قهرمان لیگ می شود سیما قصد دارد با اعمال سیاست های سوال برانگیز به نوعی قهرمانی استقلال در لیگ برتر فوتبال ایران را کمرنگ جلوه دهد.


حال سوال این است که اساسا چرا بازی استقلال و فولاد از طریق شبکه های سراسری پخش نمی شود و سوال مهم تر اینکه قهرمانی لیگ مهم تر است یا جام حذفی و چرا مدام زمان قهرمانی استقلال اتفاقات پیش بینی نشده در سیما رخ می دهد؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها