أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۱۲۹۲۲۸
زمان انتشار: ۱۴:۴۵     ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۲
متاسفانه این روزها برای بردن استقلال به حاشیه روزی نیست که خبری حاشیه ای برای استقلال تولید نشود

به گزارش 598 به نقل از سایت گل – به گزارش گل به نقل از جام ورزشی ، اعلام نوعی خداحافظی تلویحی بر روی صفحه فیسبوک منتسب به سید مهدی رحمتی دروازه بان استقلال و ابراز علاقه اش برای پیوستن به تیم تراکتورسازی هم از آن دسته خبرهائی بود که در فوتبال ایران به نوبه خود خبرساز شد. هرچند این موضوع مورد استقبال جعفری مدیرعامل تراکتورسازی قرار گرفت، اما خب در مقابل واکنش باشگاه استقلال را هم در پی داشت تا جائی که محمد سررشته داری مدیر روابط عمومی این باشگاه رسما این موضوع را تکذیب کند.

برای پیگیری موضوع با خود رحمتی تماس گرفتیم تا صحت و سقم این شایعه را مستقیم و بدون واسطه از خودش جویا شویم ، سنگربان شماره یک فوتبال ایران که مدت هاست دچار کج سلیقگی شده و از پوشیدن پیراهن تیم ملی نیز. محروم مانده در این ارتباط گفت: «راستش را بخواهید من در هیچ شبکه اجتماعی عضو نیستم و هیچ صفحه ای در فیس بوک یا هیچ شبکه اجتماعی دیگر ندارم.»

رحمتی سپس ادامه داد: «بر فرض اینکه بخواهم تمایلم را برای جدائی از استقلال و پیوستن به تراکتور یا هر تیم دیگر اعلام کنم؟ آیا هیچ راه دیگری به غیر از فیس بوک نبود؟ یعنی هیچ رسانه ای در ایران وجود ندارد؟ یا من اینقدر بچه هستم که در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ برتر و در این مقطع حساس که تیم استقلال در حال کسب مقام قهرمانیست چنین چیزی را اعلام کنم؟ متاسفانه این روزها برای بردن استقلال به حاشیه روزی نیست که خبری حاشیه ای برای استقلال تولید نشود و یکی دو بار هم من هدف این حاشیه سازان قرار گرفتم که خبر مذاکراتم با تیم هایی مثل سپاهان و تراکتورسازی هم در همین راستا بود
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها