أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۱۲۹۸۶۷
زمان انتشار: ۱۴:۴۱     ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ادامه تولید محصولات سایپا خبر داد و گفت : علی رغم تمام مشکلات موجود تمام سعی و تلاش خود را برای تولید محصولات ادامه خواهیم داد .

به گزارش 598، مهندس سعید مدنی در گفتگو با سایپا نیوز افزود : صنعت خودرو در سال 91 با مشکلات بسیاری روبرو شد که در روند تولید تاثیر منفی داشت ولی  با برنامه ریزی و سعی و تلاش همه دست اندرکاران توانستیم تا حد قابل توجهی بر مشکلات پیروز شویم .

وی گفت : نوسانات قیمت ارز و افزایش چند برابری مواد اولیه در سال گذشته موجب شد که قیمت تمام شده محصولات افزایش یابد که این امر موجب نارضایتی مصرف کننده و ضرر و زیان خودروسازان گردید .

مدنی تصریح کرد : در حال حاضر ما به دنبال سود نیستیم بلکه هدف اصلی ما در برهه حساس کنونی حفظ اشتغال است که در این راستا از هیچ سعی و تلاشی دریغ نخواهیم کرد .

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد : علیرغم تمام مشکلاتی که بر سر راه تولید قرار گرفته است و با توجه به اینکه از نظر نقدینگی در مضیقه هستیم وهنوز تسهیلاتی از سوی بانکها به ما پرداخت نشده است و حدود سه ماه است به جهت بحث قیمت گذاری فروشمان متوقف گردیده است ولی با تمام توان به تولید خود ادامه خواهیم داد  .

وی افزود : با مشخص شدن قیمت رونق به بازار خودرو بازخواهد گشت و مطمئناً بخشی از مشکلات تامین نقدینگی با فروش خودرو حل خواهد شد ولی این انتظار از بانک مرکزی میرود که وظایف خود در قبال تولید ملی را فراموش نکند و همچون دیگر کشورها در برهه حساس کنونی در کمک به صنعت خودرو کشور دریغ نکند .

وی در پایان در خصوص قیمت گذاری شورای رقابت گفت : ما مشکلی با قیمت گذاری شورای رقابت نداریم ولی این انتظار را داریم که در بحث قیمت گذاری تمام زوایا ، هزینه های مالی و واقعیت های تولید در نظر گرفته شود و امیدواریم این موضوع هرچه سریعتر حل گردد .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها