کد خبر: ۱۴۶۶۷۷
زمان انتشار: ۲۰:۵۵     ۱۶ تير ۱۳۹۲
رویای سریع‌ترین مرد دنیا و قهرمان دوی ۱۰۰ و ۲۰۰ متر المپیک برای پوشیدن پیراهن منچستریونایتد و بازی در کنار ستاره‌های این تیم به زودی به حقیقت خواهد پیوست.

جام ورزشی، به نقل از روزنامه سان انگلیس، اوسین بولت، رکوردار سریع‌ترین زمان دوی 100 و 200 متر دنیا، ماه آینده در یک بازی دوستانه جهت تجلیل از ریو فردیناند، مدافع انگلیسی منچستریونایتد برای شیاطین سرخ به میدان خواهد رفت. بازی در ترکیب منچستریونایتد یکی از رویای‌های همیشگی بولت جاماییکایی بوده که این رویا قرار است در بازی که در ورزشگاه اولدترافورد برابر تیم سویا اسپانیا برگزار خواهد شد، به حقیقت بپیوندد.

یک منبع نزدیک به منچستریونایتد به سان گفت: اوسین سرانجام به آرزویش رسیده و می‌تواند در کنار ریوفردیناند برای منچستریونایتد به میدان برود. احتمالا باید شاهد یک بازی جذاب باشیم. تماشای اینکه آیا پاسکاری و حفظ توپ بولت مانند سرعتش فوق‌العاده است یا نه جالب خواهد بود.

بولت 26 ساله پیش از این از سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای یونایتد که فصل گذشته اعلام بازنشستگی کرد خواهش کرده بود به او اجازه دهد برای یک بار هم شده در ترکیب شیاطین سرخ قرار بگیرد. او آن زمان مدعی شد که می‌تواند بر جریان بازی تاثیر بگذارد و سریع‌ترین بازیکن میدان باشد.

فردیناند پیش از این فرگوسن را متقاعد کرده بود به قهرمان دوی 100 و 200 متر المپیک اجازه دهد در بازی دوستانه‌ای که یونایتد تابستان امسال برابر رئال مادرید انجام می‌دهند به میدان برود و سرمربی اسکاتلندی با تقاضای او موافقت کرده بود. این برنامه با بازنشستگی فرگوسن لغو شد اما فردیناند نگذاشت نقشه‌های بولت نقش بر آب شود.

فردیناند از دیوید مویس، مربی جدید تیمش خواسته برای بازی که به مناسبت تجلیل از یک دهه خدمت او به شیاطین سرخ برگزار می‌شود به بولت اجازه دهد به میدان برود. گفته می‌شود هفته آینده منچستریونایتد رسما حضور بولت در ترکیب خود برای بازی دوستانه با سویا را تایید خواهد کرد. همچنین گفته شده که بولت در این بازی پیراهن شماره 963 را به تن خواهد کرد. این شماره 3 رقم سریع‌ترین رکورد دوی 100 متر دنیا است که توسط او به ثبت رسیده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها