کد خبر: ۱۴۶۷۸۷
زمان انتشار: ۱۲:۱۳     ۱۷ تير ۱۳۹۲
نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: من برای خودم مسابقه می‌دهم و از رکوردهایی هم که می‌زنم، راضی هستم.

به گزارش 598 به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، احسان حدادی که این روزها همچنان از بی توجهی مسئولان ورزش ایران نسبت به خودش ناراحت و دلخور است، روز شنبه موفق شد در مسابقات مرحله نهم لیگ دوومیدانی الماس در شهر پاریس فرانسه با رکورد 65 متر و 53 سانتی متر به مقام دوم دست پیدا کند.

وی پس از انجام این مسابقه بامداد امروز به ایران بازگشت و قرار است در مسابقات جایزه بزرگ دیگری که در اروپا برگزار خواهد شد در روزهای آینده شرکت کند.

او که در رقابت‌های قهرمانی در دوره گذشته مدال طلا گرفته بود، در این دوره که روز گذشته به پایان رسید، شرکت نداشت و گفته است تا زمانی که مشکلاتش حل نشود برای ایران مسابقه نمی‌دهد.

خبرنگار فارس پس از بازگشت حدادی از پاریس گقت‌وگویی را با وی انجام داده است که در زیر می‌خوانید:

* احسان حدادی در مرحله نهم لیگ الماس به مقام دوم رسید، مسابقه چطور بود؟

رقابت خوبی بود و راضی هستم. لیگ الماس سطحش مشخص است و بهترین‌های دنیا در آن حضور دارند. چون برای خودم مسابقه می‌دهم و خودم هم از رکوردم راضی هستم. هرکسی هم هرطور دوست دارد، می‌‌تواند نظر بدهد. برای من فعلا همه چیز خوب است!

*در مسابقات بین‌المللی چک و لهستان هم شرکت کردی، آنجا چطور بود؟

من همیشه در مسابقاتی شرکت می‌کنم که سطحش بالا باشد. چک و لهستان خوب بود و از رکوردی که زدم راضی هستم.

* برنامه آینده‌ات چیست؟

سه مرحله لیگ الماس در ماده پرتاب دیسک باقی مانده است که می‌خواهم در آنها شرکت کنم. 20 روز دیگر این مسابقات در لندن است که امیدوارم به مشکل ویزا نخورم. البته مسابقات بین‌المللی هم وجود دارد که احتمالا در کشورهای آلمان و اسپانیا شرکت کنم.

*ورودی A مسابقات جهانی را کسب کرده‌ای و آیا همچنان سر موضع‌ خودت برای مسابقه ندادن به نام ایران هستی؟

من قبلا هم گفته‌ام تاز زمانی که مشکلات حل نشود در هیچ مسابقه‌ای به نام ایران شرکت نخواهم کرد. حالا می‌خواهد ورودی A را کسب کنم یا بالاتر. من خواسته‌هایم هم منطقی است و چیز زیادی نمی‌خواهم. آیا جذب مربی، ماساژور و اردو چیز زیادی برای ورزشکاری که  به فکر موفقیت کشورش است؟ وقتی حداقل‌ها را فراهم نمی‌کنند دیگر چه انتظاری دارند؟

* به هرحال موفقیت‌هایی که در مسابقات مختلف شرکت می‌کنی به نام ایران تمام می‌شود.

من باز هم می‌گویم احسان حدادی در حال حاضر تنها برای خودش و با هزینه خودش در مسابقات شرکت می‌کند. مسئولان هم هر طور می‌خواهند فکر کنند. من دیگر کاری با آنها ندارم. در حال حاضر از کسی انتظاری ندارم و با این شرایط خیالم راحت است.

*نظرت در مورد مسابقات قهرمانی آسیا چیست؟ جای خالی‌ تو در این رقابت‌ها احساس شد.

من قبلا هم گفته بودم شرکت نمی‌کنم، اما در مورد این رقابت‌ها نظری ندارم. بهتر است حمید سجادی، معاون وزیر ورزش و مسئولان فدراسیون دوومیدانی در این زمینه پاسخگو باشند. از قول من بنویسید نتایج خوب بود.

*اما برخی می‌گویند ورزشکارانی که به اردوی خارجی رفته بودند، نتایج‌شان خوب نبود؟

مگر قرار است هرکسی به اردو رفت قهرمان شود و مدال بگیرد؟ نباید این طور فکر کنیم که یک ورزشکاری به اردوی خارجی رفت حتما باید بهترین نتیجه را بگیرد. در این موارد دیگر چیزی نگویم بهتر است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها