کد خبر: ۱۴۶۸۳۴
زمان انتشار: ۱۳:۲۷     ۱۷ تير ۱۳۹۲
آیا دیداری در کار نیست!؟
تا به امروز صحبتی در این مورد نشده و من هم قرار نیست ملاقاتی داشته باشم. فقط امیدوارم که دکتر روحانی بتواند به کشور کمک کنند چون شخصی است که مردم دوستش دارند و به ایشان رای داده‌اند. من برای دولت بعدی آرزوی موفقیت می‌کنم.
در چند روز گذشته خبری بر روی خروجی اکثر خبرگزاری های کشور رفت مبنی بر اینکه علی دایی مربی سرشناس پرسپولیس به دیدار دكتر روحاني رییس جمهور منتخب می رود. دیداری که قرار بود توسط یکی از دوستان مشترک و غیر ورزشی دایی هماهنگ شود.

به گزارش بولتن نیوز؛ اما دایی بعد از بازی تدارکاتی تیمش با آبی پوشان خوزستان در خصوص دیدارش با حجت الاسلام روحانی گفت: «تا به امروز صحبتی در این مورد نشده و من هم قرار نیست ملاقاتی داشته باشم. فقط امیدوارم که دکتر روحانی بتواند به کشور کمک کنند چون شخصی است که مردم دوستش دارند و به ایشان رای داده‌اند. من برای دولت بعدی آرزوی موفقیت می‌کنم.»

پاسخی دیپلماتیک و قابل انتظار از سرمربی با هوش و تحصیلکرده سرخپوشان پایتخت! حال سوال اینجاست: چرا دایی نمی خواهد دیدارش با دکتر روحانی رسانه ای شود؟ آیا واقعا دیداری در کار نیست؟ برای جواب این سوالات باید چند روزی صبر کرد!

اما اغلب کسانی که با دایی در ارتباط هستند می دانند دایی تمایلی به رسانه ای کردن دیدارهای اینچنینی اش با مسئولان رده بالا و سیاسی کشور را ندارد و علیرغم قدرت چانه زنی و اعتباری که در بین اکثر مسئولان کشور دارد ولی همواره سعی کرده است دیدارهایش به مطبوعات درز پیدا نکند.

علی دایی پس از آنکه در فروردین 88 با فشارهای سیاسی از مربیگری تیم ملی کنار گذاشته شد، رابطه چندان مناسبی در این سالها با دولت و فدراسیون نداشت و همواره خود را از حضور در میادین که سیاسیون دولتی حضور داشتند دور کرد! این در حالی بود که دایی درست یکسال پیشتر و در آستانه آغاز سال 87 در فرایندی که برخی آن را سیاسی می دانستند، به سرمربیگری تیم ملی فوتبال منصوب شد. پس از برکناری بحث برانگیز دایی نیز صدای اعتراض برخی نمایندگان مجلس درآمد تا معلوم شود دایی خارج از مستطیل سبز، در سیاست هم حامیان زیادی دارد. حتی بارها از دایی تصاویری در دیدار با مراجع عظما و روحانیون رده بالا کشور در خبرگزاری ها دیده شده است. دیدارهایی که خود علی دایی تمایلی برای انتشار اخبار و تصاویرشان نداشته است.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی در انتظار پرسپولیس، در فصل جدید است. فصلی که در همین ابتدا با دو بمب صوتی برای قرمزها شروع شد! یکی حضور خود علی دایی در جمع قرمزهای پایتخت در حالی که با راه آهن قرارداد داشت و دیگری برکناری ناگهانی رویانیانی که با حمایت همه جانبه هواداران و آقای گل جهان، بر صندلی اش همچنان تکیه داده است.البته صندلی که پایه های لرزانی دارد!

راستی فراموش نکنید دایی هنوز گزینه ای جدی برای وزارت ورزش دولت تدبیر و امید محسوب می شود

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها