کد خبر: ۱۴۶۸۹۶
زمان انتشار: ۱۸:۴۸     ۱۷ تير ۱۳۹۲
فرج‌الله سلحشور درباره‌ی شایعه‌ی بازداشت‌ شدنش گفت: دست دشمن در کار است.

این کارگردان تلویزیون و سینما در گفت‌و‌گویی با خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تکذیب خبر بازداشت شدنش، بیان کرد: عده‌ای هستند که نان خود را از خراب کردن دیگران به دست می‌آورند و فکر می‌کنم این افراد به رسانه‌های خارجی مثل بی‌بی‌سی و صدای آمریکا وصل هستند.

او با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های خراب کردن نیروهای ارزشی همین شایعات است،‌افزود: وقتی چندبار شایعاتی مانند اینکه فلانی دستگیر شده، فساد مالی داشته و... تکرار شود حتی اگر چنین نسبت‌هایی درست نباشد شخصیت آن فرد خراب می‌شود.

سلحشور ادامه داد:‌ زمانی که از جامعه‌ی سینمایی انتقاد می‌کنم، می‌گویند فلانی هوچی است و وقتی هم حرف حق بزنم به دلیل اینکه حرف‌هایم را هوچیگری می‌دانند، دیگر خریداری برای صحبت‌هایم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه راه تخریب شخصیت‌ها این است که نسبت‌های ناروا به افراد بزنند درباره‌ی اینکه آیا قصد دارد کار سینمایی یا تلویزیونی را بسازد به ایسنا گفت: در حال حاضر نه امکاناتی وجود دارد و نه علاقه‌ای به این کار دارم چون کل مملکت هیچ علاقه‌ای به کار فرهنگی ندارند و اول باید مسائل سیاسی حل شوند تا بعد ببینیم می‌شود به سراغ کار ارزشی رفت یا خیر.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها