کد خبر: ۱۴۷۰۲۶
زمان انتشار: ۲۰:۴۶     ۱۷ تير ۱۳۹۲
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه پرداخت وام ازدواج همچنان متوقف مانده است، گفت: موضوع اختلاف بانک مرکزی با سازمان ثبت احوال در خصوص بدهی ۲ میلیارد تومانی بانک مرکزی با این سازمان را پیگیری خواهیم کرد.
به گزارش 598 به نقل از تسنیم، حجت‌ الاسلام ناصر موسوی‌ لارگانی درباره قطع پرداخت وام ازدواج گفت: مدتی است که پرداخت وام ازدواج متوقف شده و وامی تحت این عنوان پرداخت نمی‌شود.

وی افزود: البته برخی بانک‌ها اعلام کرده‌اند اقدام به ثبت‌نام برای پرداخت تسهیلات بانکی برای ازدواج جوانان خواهند کرد ولی تاکنون این موضوع عملی نشده است.
 
عضو کمیسوت اقتصادی مجلس در ادامه از اختلاف سازمان ثبت‌ احوال و بانک مرکزی به خاطر بدهی 2 میلیارد تومانی بانک مرکزی به سازمان ثبت احوال و توقف ارائه استعلام از سوی این سازمان ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: از این مووضوع بی‌اطلاعم.
 
نماینده فلاورجان اظهار داشت: این موضوع را پس از اتمام تعطیلات نمایندگان از طریق کمیسیون اقتصادی پیگیری خواهیم کرد.
 
لازم به یادآوریست بانک مرکزی بابت دریافت جواب هر استعلام از سازمان ثبت‌ احوال باید مبلغی را به این سازمان پرداخت کند که این موضوع عملی نشده و در حال حال بانک مرکزی حدود 2 میلیلیارد تومان از این بابت به سازمان مذکور بدهکار است و این امر دستاویزی برای سازمان ثبت‌ احوال شده تا از ارائه جوب استعلام بانک مرکزی امتناع کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها