کد خبر: ۱۴۷۲۰۶
زمان انتشار: ۱۸:۳۴     ۱۸ تير ۱۳۹۲
اعضای جداشده گروهک تروریستی منافقین در آلمان و فرانسه، در محکومیت اقدامات فریب‌کارانه سرکرده این گروهک برای جلب حمایت اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها و پیشبرد اهداف شومش، تظاهرات کردند.

به گزارش 598 به نقل از فارس، افراد جدا شده از گروهک تروریستی منافقین طی دو هفته گذشته، دو تظاهرات در شهرهای «پاریس» فرانسه و «کلن» آلمان علیه «مریم رجوی» سرکرده این گروهک برگزار کردند.

یکی از افراد جدا شده از منافقین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: این تظاهرات‌ها در رد شیوه‌های مختلف فریب رشوه و غلو سرکرده [منافقین] برای جلب دوستی ایرانی‌ها و خارجی‌ها در اروپا و آمریکا و دستیابی به حمایت و پشتیبانی آنها برگزار شد. وی با این اقدامات می‌خواهد همه از مواضع و مطالبات این گروهک حمایت کنند که در راس این مطالبات، ابقای اعضای این سازمان در عراق و بازگرداندن آنها از اردوگاه «لیبرتی» در بغداد به اردوگاه «اشرف» در استان «دیالی» عراق است.

 

وی افزود: در این تظاهرات‌ها به شهروندان فرانسوی و آلمانی و رسانه‌های رسمی و معروف دو کشور اطلاعاتی درباره جنایات سرکرده این گروهک تروریستی ارائه شد.

 

 

این عضو جدا شده از منافقین گفت: در میان شرکت‌کنندگان و سازماندهی‌کنندگان این تظاهرات تعدادی از مقامات سابق گروهک منافقین نیز حضور داشتند که معتقدند پافشاری سرکرده این گروهک برای باقی ماندن اعضای خانواده این افراد در عراق، این است که آنها قربانی این جدایی شوند.

 

بر اساس این گزارش، تظاهرات‌کنندگان میان پناهندگان ایرانی و شهروندان فرانسوی و آلمانی، بروشورها، کتاب‌ها و بیانیه‌‌های به زبان‌های فارسی، فرانسوی و آلمانی توزیع کردند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها