کد خبر: ۱۴۷۲۲۲
زمان انتشار: ۲۰:۴۱     ۱۸ تير ۱۳۹۲
گزینه مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس گفت: «با هوچی گری و توهین مسایل حل نمی شود و من فقط خواسته ام که در باشگاه شفاف سازی مالی صورت بگیرد.»

جام ورزشی؛ جعفر کامبوزیا بعد از مخالفت های شدید و هدایت شده علیه حضورش در پرسپولیس، هنوز از مواضعش عقب نشینی نکرده و این بار در مصاحیه ای از علی پروین و محمد رویانیان انتقاد می کند. حرف های او را که  هم چنان مایل به حضور در هیئت مدیره باشگاه است، را بخوانید.

 

* این روزها خبرهای حاشیه ای زیادی از فعالیت شما در باشگاه پرسپولیس شنیده می شود. موضوع همکاری شما با این باشگاه به کجا کشیده شد؟

- من همچنان به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به فعالیتم ادامه می دهم و تا وقتی که وزارت ورزش و جوانان بخواهد بر سر پستم باقی می مانم و درباره حضور در این باشگاه نه بحثی داشته ام و نه مشکلی با کسی دارم.

 

* علی دایی در اظهار نظر جدید خود عنوان کرده حتماً زمانی که شما مدیر بوده اید، او 20 سال در زندان بوده. در این خصوص چه نظری دارید؟

- من پاسخی برای صحبت های ایشان ندارم!

 

* اما در زمان حضور شما در پرسپولیس کشمکش های زیادی بین شما، محمد رویانیان و علی دایی به وجود آمده است؟

- من در طول سال های فعالیتم در ورزش تجربه این را دارم که هیچ گاه و در هیچ مقطعی علیه کسی صحبت نکرده ام و در شان خودم نمی دانم که جواب کسی را بدهم! من فقط در یک جمله به صورت شفاف و روشن گفتم که باید درباره مسایل مالی شفاف سازی شود و یک مدیر عامل باید از این موضوع استقبال کند اما دوستان براساس ظن و گمان خودشان مسایل را پیش بردند و همین موضوع باعث شده حاشیه ایجاد شود.

 

* با این شرایط و این تضاد دیدگاه که بین شما، مدیر عامل پرسپولیس و علی دایی وجود دارد، فکر می کنید بتوانید با رویانیان در هیات مدیره پرسپولیس دور یک میز بنشینید؟

- اصلاً تعامل به همین تضاد دیدگاه هاست. ما که نمی خواهیم همدیگر را کتک بزنیم! در دنیا به اندازه همه آدم ها عقیده و دیدگاه وجود دارد منتهی انسان ها دور هم می نشینند و با تعامل مسایل را حل می کنند. من هیچ ابایی از حضور در هیات مدیره پرسپولیس ندارم و با دشمنم هم سر یک میز می نشینم چون خودم را می شناسم و می دانم که یا قانع می شوم و یا فرد مورد نظرم را قانع می کنم. مطمئناً من و رویانیان منافع باشگاه را به منافع شخصی خودمان ترجیح نمی دهیم و همه به فکر سربلندی پرسپولیس هستیم.

 

* درباره صحبت های علی پروین که علیه شما انجام شد، چه نظری دارید؟

- با توهین و هوچی گری هیچ چیزی پیش نمی رود به اعتقاد من با همین صحبت هاست که در پرسپولیس حاشیه ایجاد می شود! به نظر من این عزیزان دلشان برای پرسپولیس نمی سوزد و اگر راست می گویند نباید جو را متشنج کنند. من از زمان حضورم در پرسپولیس تنها دو مصاحبه کردم و گفتم باید شفاف سازی شود. پرسپولیس که ملک شخصی آقایان نیست و متعلق به وزارت ورزش و دولت است و اگر مسئولان تصمیم بگیرند که یک چوب خشک هم در باشگاه مدیر باشد، همه باید از او تمکین کنند. به نظر من در چند سال گذشته همین مسایل حاشیه ای باعث ناکامی پرسپولیس شده است. این باشگاه ملک شخصی نیست که اسناد و مدارک آن را در صندوق عقب ماشینمان بگذاریم و برویم! پول این باشگاه متعلق به بیت المال است و تمام حساب و کتاب آن باید درست و شفاف باشد و مدیران باشگاه باید این شرایط را با جان و دل قبول کنند و گرنه من با کسی هیچ مشکلی ندارم.

 

* با این شرایط فکر می کنید به عنوان مدیر عامل پرسپولیس انتخاب شوید؟

- من به هیچ عنوان به مدیرعاملی پرسپولیس فکر نمی کنم و از اول هم گفته بودم که نمی خواهم مدیرعامل شوم و تنها با درخواست وزارت ورزش و جوانان، به عضویت هیات مدیره باشگاه درآمده ام.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها