کد خبر: ۱۴۷۴۳۳
زمان انتشار: ۱۲:۴۳     ۱۹ تير ۱۳۹۲
مدافع تیم استقلال گفت: «گسترش فولاد هم تیم خوبی است اما ما هم استقلال هستیم و به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ را شروع می کنیم.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ امیر حسین صادقی پس از پیروزی استقلال مقابل دیناموکیف عنوان کرد: «بازی خیلی خوبی بود. اگرچه دینامو چند بازیکن اصلی اش را نداشت اما تجربه جدیدی برای ما بود. به نظرم بازیکنان محک جدی خوردند. در کل بازی تدارکاتی بسیار مفیدی برای ما بود.»


وی درباره اینکه قبل از بازی بازوبند کاپیتانی را به نیکبخت واحدی داد گفت: «اتفاق خاصی نبود. نیکبخت پیشکسوت من است و کاپیتانی حقش بود. سابقه اش از من بیشتر است. امیدوارم در کل فوتبال ایران بزرگتر و کوچکتری رعایت شود. این مسائل مهم است.»


صادقی درباره قرعه استقلال در لیگ برتر و تقابل با گسترش فولاد در تبریز اظهار داشت: «به نظر من تبریز شایسته داشتن حداقل دو تیم در لیگ برتر است. در ایران هم تیم دوم من تراکتورسازی است و دوست دارم موفقیت های این تیم ادامه پیدا کند. خوشحالم نبردمان را در لیگ از تبریز شروع می کنیم. گسترش فولاد هم تیم خوبی است اما ما هم استقلال هستیم و به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ را شروع می کنیم.»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها