کد خبر: ۱۴۷۴۳۹
زمان انتشار: ۱۲:۴۷     ۱۹ تير ۱۳۹۲
معاون اجرایی رئیس‌جمهور از دیدار وزیر اطلاعات با رئیس‌جمهور منتخب خبر داد و گفت: تمام هماهنگی‌ها به خوبی در حال پیشرفت است.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته بین دولت مستقر و دولت منتخب برای انتقال مسئولیت‌ها گفت: هماهنگی‌هایی با آقای روحانی و همچنین نماینده ایشان آقای ترکان در خصوص حضور وزرا در جلسات با آقای روحانی صورت گرفته تا گزارشاتی که باید درباره آخرین وضعیت وزارتخانه‌های آنها تهیه و ارائه شود و همچنین برخی گزارشات که باید از داخل وزارتخانه‌ها در اختیار آنان قرار بگیرد، تهیه شود.

وی با بیان اینکه وزیر اطلاعات هم با رییس جمهور منتخب دیدار داشته است، افزود: اکثر وزرا با آقای روحانی دیدار داشتند و فکرمی‌کنم یکی دو وزیر بیشتر باقی نمانده باشد البته تصور می‌کنم تنها آقای عباسی وزیر کار باقی مانده باشد.

معاون اجرایی رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: تاکنون دو جلسه بین من و آقای ترکان برگزار شده است که البته بیشتر از طریق تماسهای تلفنی با هم در ارتباط هستیم و خوشبختانه هیچ مشکلی وجود ندارد و هماهنگی‌ها به خوبی پیش رفته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها