کد خبر: ۱۴۷۶۸۲
زمان انتشار: ۰۰:۵۷     ۲۰ تير ۱۳۹۲
مدیر روابط عمومی استقلال ضمن دفاع از عملکرد علی فتح‌الله زاده می‌گوید فتح‌الله زاده هیچوقت مدعی نشده که در استقلال مشکلی وجود ندارد.

محمد سررشته داری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طی صحبت‌هایی به دفاع از عملکرد علی فتح‌الله زاده پرداخت و گفت: صحبت‌هایی که می‌خواهم بکنم به هیچ وجه به خاطر اظهارات مجتبی جباری نیست بلکه پاسخی است به اظهاراتی که در این مدت از افراد مختلفی شنیده شده ولی اشتباه ست. روی حرف من با کسانی است که مسائل را جور دیگری متوجه شده‌اند.

او در ادامه افزود: اول اینکه شوالیه خریدنی نیست. شوالیه یک نشان بین المللی است هماهنطور که آقای فتح‌الله زاده قبلا گفته‌اند، تنها باید مبلغ کمی را به عنوان ورودی برای بررسی کارنامه پرداخت کرد. از سویی دو شخص بزرگ دیگر مملکت هم موفق به کسب این نشان شده‌اند. دلیل کسب این عنوان توسط فتح‌الله زاده توفیقات او در فوتبال است. او دو قهرمانی لیگ، چهار قهرمانی جام حذفی، نایب قهرمانی آسیا، سومی آسیا و مواردی دیگر را بدست اورده است. در واقع منهای یکسال، او در همه سال‌های مدیریتش حداقل یک جام را کسب کرده و این یک رکود است. منتها طبق معمول در تاریخ مملکت ما، کسانی که بزرگ می‌شوند دشمنان زیادی دارند. از قدیم گفته‌اند میزان موفقیت را از تعداد دشمنانت بفهم. متاسفانه عده‌ای بجای اینکه افراد را بخاطر موفقیت‌هایشان بالا ببرند، دوست دارند مثل تیمور لنگ، از زانو پاهای دیگران را ببرند تا خودشان بلند شوند.

مدیر روابط عمومی استقلال در ادامه و در توضیح صحبت‌هایش ادامه داد: فتح‌الله زاده عاشق استقلال است و جدا از اینکه از جیب خودش برای استقلال خرج کرده و می‌کند، از استقلال حقوقی هم دریافت نمی‌کند. او اندک پولی که برای بررسی کارنامه‌اش پرداخت کرده را هم از جیب خودش داده و هیچ هزینه‌ای از خودش را به گردن باشگاه استقلال نینداخته است. اما متاسفانه عده‌ای برای اینکه او را بزنند می‌گویند او عاشق مدیریت کردن در استقلال است.

سررشته‌داری در ادامه با اشاره به مشکلات مالی استقلال بیان کرد: مشکلات مالی استقلال و پرسپولیس بر همه واضح و آشکار است و نیاز به واکاوی ندارد چراکه این دو تیم ردیف بودجه ندارند. از سویی بیش از 200 میلیارد تومان حق پخش تلویزیونی، آگهی‌های ثانیه‌ای یک میلیونی و اس ام اس هواداران متعلق به این دو تیم است که به آنها داده نمی‌شود و البته که این مشکل یک مشکل ساختاری است. تیم‌های صنعتی از این مشکلات و دغدغه‌ها ندارند و برای آنها این مسائل مفهومی ندارد. با همه‌ی اینها از همین استقلال استعداد‌های زیادی شکوفا شده است. طی سه سال اخیر یک نایب قهرمانی، دو قهرمانی و رسیدن بین جمع هشت تیم برتر آسیایی از موفقیت فتح‌الله زاده حکایت دارد.

او در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از چمن کمپ ناصر حجازی، بیان گفت: همه می‌دانند که استادیوم آزادی یک استادیوم ملی است و با وجود هزینه‌های زیادی که در آن می‌شود، اجازه‌ی دو بازی پیاپی در آن داده نمی‌شود. این درحالیست که چمن کمپ استقلال آنقدر خوب است که هرروز بر روی آن تمرین برگزار می‌شود و تنها برای حفظ چمن در دو ماه پایانی جای دیگری را در نظر گرفتیم. نکته‌ی دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که این کمپ را فتح‌الله زاده برای استقلال ساخته و در حال حاضر 150 میلیارد تومان برای استقلال ارزش افزوده دارد.

مدیر روابط عمومی استقلال در ادامه افزود: درباره‌ی وضعیت جوان‌های استقلال هم باید بگویم، خود آقای فتح‌الله زاده هیچوقت نگفته‌اند که در استقلال مشکل نداریم. ایشان هزینه‌ها را مدیریت می‌کند و با وجود وضعیت نچندان مناسب مالی باشگاه و وجود این همه مشکل، از تیم آکادمی استقلال چهل نفر به تیم‌های ملی راه پیدا کردند. از همین آکادمی در گذشته، جباری، نکونام، قربانی، صادقی، طالبلو، محبوب مجاز، عابدینی، آندرانیک تیموریان و خیلی‌های دیگر وارد فوتبال ایران شده‌اند.

سررشته‌داری در پایان اظهار کرد: بازهم تاکید می‌کنم که صحبت‌های من پاسخ‌گویی به جباری نیست بلکه تنویر افکار عمومی برای اتهامات و صحبت‌هایی است که برخی در مدت اخیر به انواع مختلف مطرح کرده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها