کد خبر: ۱۴۷۶۹۲
زمان انتشار: ۰۴:۰۰     ۲۰ تير ۱۳۹۲
با شرایط به وجود آمده بعید است پیراهن شماره 9 پرسپولیس فصل آینده به کریم انصاری فرد برسد.
در حالی که باشگاه پرسپولیس با خرید بازیکنی نظیر سید مهدی سید صالحی عملا نشان داد که برای جانشینی کریم انصاری فرد خود را آماده کرده اما در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی درباره سرنوشت انصاری فرد از سوی برخی رسانه‌ها مطرح شد؛ اخباری که هیچگاه از سوی مسئولان باشگاه به تایید نرسید اما در جلسه اخیری که بین علی دایی و کریم انصاری فرد برگزار شده تکلیف مهاجم فصل قبل پرسپولیس تا حدود بسیار زیادی مشخص شده است.

 

انصاری فرد که به گفته خودش با پیشنهادهایی از سوی برخی تیم‌های آلمانی و اسپانیایی روبه‌رو شده در جلسه‌ای که با علی دایی داشته از او خواسته که درباره آینده به او مشورت بدهد و علی دایی هم به صراحت اعلام کرده که اگر او قصد حضور در فوتبال اروپا را دارد بهتر است اکنون و پیش از شروع فصل تیم جدیدش را مشخص کند چرا که این مسئله هم به نفع اوست و هم به نفع پرسپولیس.

 

دایی به انصاری فرد گفته که پس از غیبت در اردوی اردیبل عملا از حضور او در پرسپولیس ناامید شده است. دایی به انصاری فرد گفته جدایی‌اش در میانه‌های فصل هم به خود او ضربه خواهد زد و هم به پرسپولیس بنابراین اگر با پیشنهادی جدی روبه‌روست بهتر است همین ابتدای فصل به یکی از این پیشنهادها پاسخ مثبت دهد.

 

با شرایطی که به وجود آمده به نظر می‌رسد به صورت رسمی کار انصاری فرد در پرسپولیس به پایان رسیده و شماره 9 این تیم فصل آینده بر تن بازیکن دیگری خواهد بود.

ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها