کد خبر: ۱۴۷۷۱۷
زمان انتشار: ۱۰:۵۸     ۲۰ تير ۱۳۹۲
«مشعل الایبان» عربستانی متهم است که 5 زن را به اجبار با خود به آمریکا آورده و آن‌ها را مجبور به کار در شرایط دشوار کرده است.
به گزارش 598، فارس به نقل از شبکه اسکای‌نیوز، یک شاهزاده زن عربستانی به اتهام قاچاق انسان در کالیفرنیای آمریکا بازداشت شد.

«مشعل الایبان» 42 ساله در منزلش در 40 کیلومتری لس‌آنجلس بازداشت شده است. گفته می‌شود وی چند خدمتکار را بر خلاف میلشان از عربستان به آمریکا آورده و آن‌ها را در خانه‌اش نگه داشته.

قربانی اصلی این شاهزاده خانم عربستانی یک زن 30 ساله کنیایی است که در عربستان برای خانواده «الایبان» کار می‌کرده. او می‌گوید در عربستان هم مجبور بوده ساعت‌های متمادی کار کند و تنها بخشی از دستمزد وعده‌ داده شده را دریافت کند.

او می‌گوید زمانی که به شرایط بد کاری‌اش اعتراض کرده، خانواده «الایبان» گذرنامه او را گرفته و دیگر به او پس نداده‌اند. وی سپس به اجبار با این خانواده به کالیفرنیا سفر کرده. او پس از رسیدن به کالیفرنیا از آپارتمان این شاهزاده عربستانی گریخته و نهایتا با کمک مردم مشکلات خود را به پلیس اطلاع داده است.

بازرسان پس از مراجعه به آپارتمان الایبان چهار زن دیگر را که همگی آن‌ها تابعیت فیلیپینی داشته‌اند، یافته‌اند. همه این زنان هم ادعا می‌کنند که مدارک شناسایی آن‌ها توسط این شاهزاده ضبط شده و به اجبار به آمریکا منتقل شده‌اند.

در حال حاضر الایبان در بازداشت به سر می‌برد و برای او قرار وثیقه 1 میلیون دلاری صادر شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها