کد خبر: ۱۴۷۸۰۷
زمان انتشار: ۱۳:۳۹     ۲۰ تير ۱۳۹۲
پارکينگ منزل مسکوني سرمربی پرسپولیس بي‌شباهت به نمايشگاه اتومبيل‌هاي گران‌قيمت نيست.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ علي دايي، مربي ثروتمندي است. او هم تجارت مي‌کند‌ و هم مربي‌گري. دايي طي سال‌هايي که در بايرن‌مونيخ و هرتابرلين بود پول خوبي به دست آورد و از همان موقع وارد بازار تجارت شد. او با برادرانش چند توليدي پوشاک در خيابان منيريه دارد و البته کارهاي تجاري ديگري هم مي‌کند.

 

اما جالب‌تر از همه تعداد ماشين‌هاي علي دايي است که در نوع خودش رکوردي محسوب مي‌شود. طبق شنيده‌هاي ما دايي که اوايل هفته با مازراتي مشکي‌رنگ خود به محل تمرين پرسپوليس رفت، علاوه بر اين ماشين‌ گران‌قيمت ‌(که قيمتش حدود‌ يک ميليارد تومان است) دو بنز آخرين مدل، يک لندکروز‌،‌ 3 بي‌ام‌دبليو‌ و دو پورشه هم دارد. در ‌واقع‌ پارکينگ منزل مسکوني او بي‌شباهت به نمايشگاه اتومبيل‌هاي گران‌قيمت نيست.

 

البته او هر چقدر داشته باشد مردم با آن کنار مي‌آيند. وقتي يک فوتباليست درجه ‌3 قرارداد آنچناني مي‌بندد و ماشين 500، 600 ميليوني سوار مي‌شود (آن‌هم بدون آن‌که هنري داشته باشد)، اما برخي از دوستانش عقيده دارند‌ او نبايد با مازراتي گران‌قيمتش به تمرينات پرسپوليس مي‌رفت. جالب است بدانيد چند تا از ماشين‌هاي مدل بالاي دايي را همسرش سوار مي‌شود
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها