کد خبر: ۱۴۷۸۶۲
زمان انتشار: ۲۱:۵۶     ۲۰ تير ۱۳۹۲
حدود ۲ هزار هوادار پرسپولیس به دلیل برگزاری بازی سرخپوشان مقابل ملوان، بدون حضور تماشاگر، با شعارهایی به این تصمیم اعتراض کردند.
تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان بندر انزلی در دیداری دوستانه از ساعت 18 امروز در ورزشگاه درفشی‌فر به مصاف یکدیگر رفتند که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانیم:

 

* ترکیب پرسپولیس در نیمه اول:

نیلسون، قاسمی، خانزاده، نورمحمدی، حسینی، اسماعیل‌زاده، عسگر، مارکو، صادقیان، عباس‌زاده و عاشوری

 

* حدود 2 هزار هوادار پشت در‌های بسته در تمرین امروز حضور داشتند که تعداد زیادی هم ابتدا مقابل در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند و وقتی متوجه شدند بازی امروز پشت درهای بسته است مقابل ورزشگاه را ترک کردند اما تعداد زیادی از این هواداران پشت در‌های ورزشگاه درفشی‌فر ایستادند و با زدن سوت‌های بلند و شعارهایی مبنی بر اینکه فوتبال بدون هوادار نمی‌خواهیم به تشویق علی کریمی پرداختند و از دایی خواستند که در ورزشگاه درفشی‌فر را باز کند. البته این هواداران به دو دسته تقسیم شده بودند. تعدادی از هواداران به تشویق شدید دایی و شیرینی و پرسپولیسی‌ها می‌پرداختند و تعدادی هم مخالف بودند و شعارهایی را می‌دادند البته در میان آنها درگیری‌های لفظی شدیدی پدید آمد ولی با توجه به حضور نیروی انتظامی این درگیری فیزیکی نشد.

 

* علیرضا حقیقی 20 دقیقه زودتر از سایرین در درفشی‌فر حضور پیدا کرد و با غلامپور تمرینات اختصاصی انجام داد.

 

* در ابتدای بازی مازیار زارع مقابل در رختکن ورزشگاه درفشی‌فر ایستاد و یکی پس از دیگری با بازیکنان پرسپولیس دست داد و به خوش و بش پرداخت، سپس زارع همراه با رافخایی و اشجاری به سمت علی دایی رفتند و از او بابت حضور در زمین رخصت گرفتند.

 

* حدود 15 هوادار انزلی‌چی نیز که با ملوانی‌ها آمده بودند بازی امروز را از روی سکو تماشا می‌کردند.

 

* کاروان تیم فوتبال ملوان ساعت 14 و 45 دقیقه وارد ورزشگاه درفشی‌فر شد.

 

* تعدادی از لیدرها نیز در تمرین امروز پشت در‌های بسته ماندند و حتی به آنها هم اجازه حضور در ورزشگاه داده نشد.

 

* درودگر مدیرعامل ملوان از نزدیک این بازی را تماشا کرد، هواداران حتی دست به دامان او نیز شده بودند و با شعارهایی خواستار باز شدن در ورزشگاه درفشی‌فر شدند.

 

* همچنین هواداران پرسپولیس هنگامی که پرسپولیسی‌ها در دقیقه 15 گل اول را به ثمر رساندند پشت در ورزشگاه درفشی‌فر که ترافیک شدیدی نیز به وجود آمده بود علی دایی را تشویق کردند و سرود قهرمانی سر دادند.

 

* مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه دیدند هواداران کمی ناراحت هستند دقایقی در کنار آنها حاضر شدند و از آنها خواهش کردند اجازه دهند با توجه به اطلاع قبلی تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار شود که هواداران نیز سپس با تشویق‌ علی دایی مقابل ورزشگاه را ترک کردند. هواداران می‌گفتند «دایی حمایتت می‌کنیم».

 

* اتوبوس هواداران ملوان پشت درهای بسته ماند و اجازه ورود به آنها داده نشد. حدود 40 هوادار پرسپولیس هم در آغاز پشت درهای بسته حضور داشتند که پس از گذشت زمان به تعداد آنها اضافه شد و به بیش از 700 نفر هم رسید اما در نهایت مجوز ورود را پیدا نکردند.


* برخلاف اعلام باشگاه پرسپولیس که رسانه های گروهی حق حضور در ورزشگاه را ندارند، دو خبرنگار در درفشی فر حضور دارند. این اقدام باشگاه پرسپولیس در تبعیض میان رسانه های گروهی تعجب آور به نظر می رسد.


* محمد عباس زاده ابتدا برای پرسپولیس گل زد اما در ادامه جلال رافخایی بازی را به تساوی کشاند.

فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها