کد خبر: ۱۴۷۹۱۰
زمان انتشار: ۱۴:۲۳     ۲۱ تير ۱۳۹۲
دبیر سازمان لیگ برتر از تمدید نشدن زمان نقل و انتقالات سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر خبر داد و گفت: تنها تیم هایی که دارای نقص مدرک هستند تا روز یکشنبه فرصت دارند مدارکشان را کامل کنند.
به گزارش 598 ، علی کاظمی در گفتگو با مهر این مطلب را بیان کرد و در پاسخ به این پرسش که آیا زمان نقل و انتقالات لیگ سیزدهم تا روز یکشنبه تمدید شده است گفت: تمدید زمان نقل و انتقالات صحت ندارد و این زمان پنجشنبه 20 تیرماه به پایان رسیده است اما تیم هایی که قبلا مدارکشان را برای ثبت ارائه کرده اند اما دارای نقص مدرک بوده اند، می توانند تا روز یکشنبه نسبت به تکمیل این مدارک اقدام کنند.

 
وی در تشریح بیشتر شرایط نقل و انتقالات لیگ سیزدهم به خبرنگار مهر گفت: تاریخ نقل و انتقالات برای بازیکنان خارجی تا روز 15 تیرماه بود. یعنی اینکه چه بازیکنانی که می خواستند از خارج وارد تیم های ایرانی شوند و یا بازیکنان داخلی که می خواستند به تیم های خارجی بروند تا روز 15 تیرماه فرصت داشتند در سیستم  TMS ثبت نام کنند. بازیکنانی که این کار را انجام داده باشند می توانند مراحل بعدی کارشان را انجام دهند اما آنهایی که در این سیستم ثبت نام نکرده بودند با مشکل مواجه می شوند و دیگر کاری از دست سازمان لیگ برنمی آید.

 
دبیر سازمان لیگ خاطرنشان کرد: اما در مورد بازیکنان داخلی قبلا اعلام شده بود که پایان فصل نقل و انتقالات روز 15 تیرماه است اما به دو دلیل فدراسیون فوتبال این مهلت را تا 20 تیرماه تمدید کرد. اول اینکه بازیکنان تیم ملی با دستور کادر فنی 15 روز باید استراحت می کردند و دوم اینکه دیدار پلی آف ذوب آهن و پاس همدان کمی طولانی شد و به همین خاطر ذوب آهن خواستار فرصت بیشتری شد که با درخواست آنها فدراسیون فوتبال این مهلت را پنج روز تمدید کرد.

 
علی کاظمی در ادامه افزود: تا آنجایی که خبر دارم اکثر هیات های فوتبال سراسر کشور تا ساعت 24 روز پنجشنبه نیز مشغول گرفتن مدارک از تیم ها و ثبت قرارداد بازیکنان بوده اند و قطعا بعد از این نقل و انتقالی با این شرایط صورت نخواهد گرفت. البته برخی تیم ها مدارک شان را از قبل ارائه کرده بودند که ممکن است در این مدارک نقصی وجود داشته است. به همین خاطر تیم هایی که مدارک شان را داده اند اما در پرونده بازیکنانشان نقصی وجود دارد تا روز یکشنبه فرصت دارند این نقایص را برطرف کنند.

 
دبیر سازمان لیگ در مورد بازیکنانی مثل جواد نکونام و کریم انصاریفرد که قراردادشان را ثبت نکرده اند گفت: آن دسته از بازیکنانی که بازیکن آزاد تلقی می شوند در صورتیکه تیم های خواهان آنها جای خالی داشته باشند می توانند در طول فصل به این تیم ها بپیوندند. طبق قوانین فیفا هر تیم به شرط آنکه جای خالی داشته باشد می توانند دو بازیکن آزاد را به خدمت بگیرند.

 
کاظمی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که تکلیف بازیکنان استقلال که در اوکراین بوده اند چه می شود گفت: تا آنجایی که اطلاع دارم آنها مدارک شان را داده اند اما اگر قراردادهایشان را تا پنجشنبه ثبت نکرده باشند به مشکل می خورند و باید این مشکل را از طریق فدراسیون فوتبال حل کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها