کد خبر: ۱۴۸۰۵۲
زمان انتشار: ۱۲:۱۳     ۲۲ تير ۱۳۹۲
ساعاتی پس از مراسم تشییع یک نظامی انگلیسی که چند هفته پیش با ضربات چاقو در لندن کشته شد، بمبی در مسجدی در شهر تیپتون در منطقه مرکزی انگلیس منفجر شد.
به گزارش 598، باشگاه خبرنگاران به نقل از اسکای نیوز نوشت: ساعاتی پس از مراسم تشییع یک نظامی انگلیسی که چند هفته پیش با ضربات چاقو در لندن کشته شد، بمبی در مسجدی در شهر تیپتون در منطقه مرکزی انگلیس منفجر شد.

این بمب حدود ساعت یک به وقت محلی در نزدیکی مسجد "کنزالایمان"، مسجد جامع مرکزی در شهر تیپتون منفجر شد که پلیس مشغول بررسی علل این انفجار است.

ترکش های این بمب به همراه میخ های تعبیه شده در آن، در اطراف این مسجد پراکنده شده است.

رسانه های انگلیس به نقل از پلیس این کشور اعلام کردند این موضوع به عنوان حمله ای تروریستی، در دست بررسی بوده و تاکنون گزارشی از خسارات آن، منتشر نشده است.

پلیس خانه ها و فروشگاه های اطراف محل بمب گذاری را تخلیه کرده است و نمازگزارانی که می خواستند نخستین نماز روز جمعه ماه رمضان را در این مسجد برپا کنند، ناچار به بازگشت شدند.

"لی ریگبی" نظامی انگلیسی، سوم خرداد امسال در خیابانی در لندن، به دست دو نفر که شعارهای اسلامی می دادند، کشته شد. در مراسم بزرگداشت وی در شهر بری در نزدیکی منچستر که امروز برگزار شد، دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس نیز شرکت کرد و شماری از شبکه های تلویزیونی، بخش هایی از آن را به صورت مستقیم پخش کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها