کد خبر: ۱۴۸۱۶۴
زمان انتشار: ۲۱:۴۴     ۲۲ تير ۱۳۹۲
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خوشبختانه با مساعدت سازمان ليگ و رويانيان چک کمک به زلزله‌زدگان بوشهر را گرفتم.
پس از زلزله دلخراش بوشهر و خراب شدن برخي از منازل مردم اين استان، حسين ماهيني مدافع تيم فوتبال پرسپوليس در اقدامي زيبا و خداپسندانه سعي کرد تا از اهالي فوتبال کمکي را جذب تا به مردم زلزله‌زده بوشهر پرداخت کند. از همين رو وي بالاخره موفق به اين کار شد.

ماهيني در اين خصوص اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه ويژه مسئولان سازمان ليگ و محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس چک کمک به مردم زلزله‌زده بوشهر را دريافت کردم که جا دارد از تمام اين عزيزان که در اين کار خداپسندانه نقش داشتند تشکري ويژه داشته باشم.

به نقل از فارس، وي افزود: حتي جا دارد از تمام بازيکنان نيز که در اين امر خير دخالت داشتند، تشکر کنم و ان‌شاءلله با کمک خداي بزرگ تا آخر هفته اين چک را به دست زلزله‌زدگان نيازمند بوشهر مي‌رسانم تا آنها بتوانند درد کوچکي را از اتفاقي که برايشان پيش آمده دوا کنند.

ماهيني در پايان خاطرنشان کرد: تشکري ويژه از محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس دارم که در اين راه با من همکاري کرد. اين کوچک ترين کاري بود که از دستم براي کمک به مردم بوشهر بر مي‌آمد. اميدوارم آنها از فرزند خود رضايت داشته باشند و اين کار کوچک من مورد رضايت آنها قرار گرفته باشد.

ماهيني در پايان در پاسخ به سؤالي که اين مبلغ چقدر است، گفت: خوشبختانه کمک خوبي انجام شده و فقط مي‌توانم بگويم اين کمک قابل توجه است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها