کد خبر: ۱۴۸۲۷۷
زمان انتشار: ۰۷:۲۵     ۲۳ تير ۱۳۹۲
در حالی که ابوالفضل پورعرب مدتهاست که به علت گرفتاری در درد کهنه اش در بستر بیماری به سر می برد و در این مدت نتوانسته فعالیتهای بازیگری خود را پی گیرد امروز صبح در اقدامی جالب فیلمی با بازی وی از طریق کیوسکهای مطبوعاتی به مخاطبان عرضه شد!
شبکه ایران: در حالی که ابوالفضل پورعرب مدتهاست که به علت گرفتاری در درد کهنه اش در بستر بیماری به سر می برد و در این مدت نتوانسته فعالیتهای بازیگری خود را پی گیرد امروز صبح در اقدامی جالب فیلمی با بازی وی از طریق کیوسکهای مطبوعاتی به مخاطبان عرضه شد!

نام این فیلم «کلاهبردار» است که توسط کارگردانی به نام مهرداد محتشمی ساخته شده و  حمیدرضا ریاحی دهکردی هم تهیه کنندگی آن را برعهده داشته است. این فیلم صبح امروز به صورت مطبوعاتی یعنی الصاق شده به یکی از روزنامه های ورزشی به صورت رایگان در کیوسکهای سراسر کشور توزیع شد.

فیلم که از درجه کیفی ب برخوردار است محصول سال 89 می باشد و میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، چنگیز وثوقی و آتش تقی پور دیگر بازیگران این فیلم هستند.

نکته جالب اینجاست که هرچند فیلم بر روی دی.وی.دی رایت و عرضه شده اما کیفیت تصویری آن در حد سی.دی است یعنی به نظر می رسد تکثیر فیلم مدتها قبل انجام شده و فقط برای پخش چنین زمانی درنظر گرفته شده است. البته آن طور که مشخصات روی اینسرت نشان می دهد این فیلم یک بار در همان سال تولید یعنی 89 به شبکه خانگی عرضه شده بود اما عدم استقبال از آن سبب ساز آن شد که بخش عمده ای از نسخه های فیلم برگشت داده شده و حالا به صورت ضمیمه رایگان یک روزنامه ورزشی بازپخش شود!

در بخشی از اینسرت این فیلم چنین نوشته شده است: «این فیلم در سینما اکران نگردیده و تولید مستقل ویدئویی، ویژه شبکه نمایش خانگی است.»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها