کد خبر: ۱۴۸۶۳۴
زمان انتشار: ۱۱:۱۷     ۲۴ تير ۱۳۹۲
اخبار باشگاه پرسپوليس؛
احتمال اینکه چند بازیکن جدا شده از باشگاه پرسپوليس، به دليل بدقولي شیرینی از وي شکايت کنند، به گوش می رسد.
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، شنیده ها حاکی از این موضوع است که چند بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که به تازگی از این باشگاه جدا شده اند قصد دارند تا از سعید شیرینی، سرپرست سرخپوشان شکایت کنند چرا که آنها معتقدند وی به تعهدات مالی بازیکنان در موعد مقرر عمل نکرده و با بد قولی های خود موجبات نارضایتی این بازیکنان را فراهم آورده است.
 *سرخپوشان به دنبال هتلي در تهران

شایان ذکر است، سرخپوشان برای اینکه در بازی های داخل خانه با مشکل اسکان در هتل مواجه نشوند به دنبال این هستند تا با یکی از هتل های مد نظر مثل هتل لاله و یا اسپيناس قرار دادی را در این باره منعقد سازند.
 
بر اساس اين گزارش، مصاحبه پیشکسوتان پرسپولیس و برخی از سرخپوشان بر علیه کامبوزیا همچنان ادامه دارد تا بتوانند وی را متقاعد نمایند که برای مدیر عاملی پرسپولیس ساخته نشده است.
 
در این گزارش آمده است، پس از اینکه  پرسپولیسی ها بازی تدارکاتی خود را در برابر فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی انجام دادند قرار است یک بازی دوستانه ای را نیز با خودرو سازان سایپا در روز چهارشنبه 26 تیر برگزار کنند.**رویانیان عازم برزیل می شود

 محمد رویانیان، مدیرعامل تیم  فوتبال پرسپولیس طی روزهای آتی قرار است که برای انعقاد قرارداد میان پرسپولیس و سائو پائولو به برزیل سفر کند تا در نتیجه این تعاملات، به بازی های دوستانه، انتقال بازیکن میان طرفین توجه بیشتری شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها